Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

zaglibio u bgp poceo kupovati na 1$ pa uzimao jucer 0.87 i sad jos sve utrpao 0.89 …11 ti dan pada…mora se odbit pa ja hebe rak raka [undecid] ova me nece vise vidit kad prodam [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


EK 3,5% plusa za sada…nadam se veselju slijedečih dana

Nisi uzeo PARD? Evo ga sada na 1.67, bliži se najnižoj cijeni u godinu dana.

Što se mene tiče, uzeo sam malo DRYS i GSI, ali ne puno, strah me što će sutra biti.


zaglibio u bgp poceo kupovati na 1$ pa uzimao jucer 0.87 i sad jos sve utrpao 0.89 …11 ti dan pada…mora se odbit pa ja hebe rak raka [undecid] ova me nece vise vidit kad prodam [bye]

Opasne su te penny stock, može ispasti fantastična zarada a može i otići na 10% vrijednosti i više se nikada ne vratiti.

koliko je meni "magična kugla" pokazala sutrašnji dobri rezultati GDP-a predstavljaju kraj ove jebene korekcije…zar Vam ništa ne govori da su indexi unazad 2-3 sata bili -1,80%, a sada je drastično niže



zaglibio u bgp poceo kupovati na 1$ pa uzimao jucer 0.87 i sad jos sve utrpao 0.89 …11 ti dan pada…mora se odbit pa ja hebe rak raka [undecid] ova me nece vise vidit kad prodam [bye]

Opasne su te penny stock, može ispasti fantastična zarada a može i otići na 10% vrijednosti i više se nikada ne vratiti.
[/quote]
da..bas sam je pogodio ko prstom u g. gledao ovih par za trejd :ctic,ljpc,siri,ulu ,cvm…bas pogodi hebeno [angry] sutra idem van kako god bilo…imas neke preporuke od navedenih ili nesto drugo? SIRI jucer gledam…obecavajuca ful mi se cini

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


koliko je meni "magična kugla" pokazala sutrašnji dobri rezultati GDP-a predstavljaju kraj ove jebene korekcije…zar Vam ništa ne govori da su indexi unazad 2-3 sata bili -1,80%, a sada je drastično niže

5% neće doći…a uteg je ovdje..
ma neda mi se više piliti i biti kontra svih na forumu..

ide to gore..lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



dobrim dijelom ušao u ek na 5,55

još ostatak ako padne na 5.30


izgubio živce
ušao na 5.51..neda mi se biti tolko napet i čekat…a a škrti su dati po nižoj cijeni…
[/quote]

EK

Odličan rad čestitam "pobjeda" – skužio si … završio 1. razred s odličnim. Imaš ono što se kaže "ideal setup" za danas. Danas samo polako i oprezno zaboravi ostale dionice dok lova ne kapne … Imaš psihološku prednost jer si već u + , shorteri neznaju gdje će i kako uštopati , ali bez brige imat ćeš svoju priliku sigurno danas isto tako i oni. Čuvaj se samo "stop loss-a" jer će i shorteri igrati svoju igru.Vjerojatno ću i ja pokušati ( dočekati svojih 5minuta ) ući i izaći no sve zavisi od načina igre… da sam vidio i pratio jučer bio bi unutra.
Sad će ti "ludlumm, bernake i kompanija nickova " reći da si gledao šta najviše naraste pa si napisao …. hahaha. usvakom slučaju svaka čast na picku-u. Good luck !!! [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

… ne budi suviše pohlepan jer bi Dow maogao vrlo lako dole. …

ja danas vreman na 2 dionice LION i HBAN, mislim da će jedna od te dvije "povući up"…polako ćču ulaziti i danas ili u ponedjeljak izaći.
Kaya, kako se Vama to čini?

kaya*

koliko sam skužio tranu je 27% shortera kaj je jako puno..naravno da će veliki igrači igrati igru..
danas će biti pullback i tada treba ući u nutra..

kodak bi mogao imati i vrlo dobar q1 jer je još uvijek neimaština i kriza…a onda kodak razvaljuje..
a cijena je stvarno minimalna

a ako slučajno potegne up onda ću morati vanka i čekati hlađenje

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

http://thestreet.ccbn.com/conferencecallhost.asp?event=2662287&client=thestreet

Pa dođe mi da ostanem u ek i čekam 2011

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

4Q GDP 5.7%
onda, viktorijo kako će ovo utjecati na tržište kapitala po tebi?


4Q GDP 5.7%
onda, viktorijo kako će ovo utjecati na tržište kapitala po tebi?

nikako posebno…mogući odbijanac do 1100 pa natrag dole prema 1030..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close