Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?



CNLG … uff igram se živcima i toplom i hladnom vodom [lol] [pray] [rolleyes]

reci mi molim te da si to jučer kupio…čestitam..
svaka ti dala
tako treba
[/quote]

Nebi baš svaku hvala ne … nažalost nisma kupio jučer nego danas opet kasno i izbacio me stop loss s 0.20$ plusa meni dosta …. RPRX još toliko nadam se i nema više daytrade danas .

Malo dobrih vijesti za moj AT&T…

Apple unveils $499 tablet with AT&T data plans

http://finance.yahoo.com/news/Apple-unveils-499-tablet-629-apf-696587675.html?x=0&sec=topStories&pos=main&asset=&ccode=

A evo i još dobrih vijesti iz FED-a…

Fed: Recovery Is Gaining Strength
Fed keeps rates steady, tone brighter

http://finance.yahoo.com/news/Fed-keeps-rates-steady-tone-rb-1920473477.html?x=0

Pa slažem se ali kolega, ajmo malo konstruktivno.
Vi kažete da je dobra vijest.

Po meni je dobra vijest kada FED kaže kriza je gotova kamata ide gore.
Jer ovo sa kamatom 0,25% je LOŠE.

Zakaj? Pa ta kamata radi "easy" money ili bolje reći proizvodi ga, a baš nas je taj easy money i doveo tu.
Eto baš me interesira kako ćemo zatvoriti, ali ja očekujem minus jer je to loša vijest. (barem meni)

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!




CNLG … uff igram se živcima i toplom i hladnom vodom [lol] [pray] [rolleyes]

reci mi molim te da si to jučer kupio…čestitam..
svaka ti dala
tako treba
[/quote]

Nebi baš svaku hvala ne … nažalost nisma kupio jučer nego danas opet kasno i izbacio me stop loss s 0.20$ plusa meni dosta …. RPRX još toliko nadam se i nema više daytrade danas .
[/quote]
Kolega baš gledam Vaše postove. Mislim da jako muljate s informacijama, jer nema smisla ni logike da Vi svakodnevno uzimate 70-90% na dionicama! Mislim da će se kolege s ovog foruma složiti. Pa ni Buffet nije tako gađao! Ili gledate dionicu koja je u tijeku dana narasla pa se onda pohvalitete kao ste pogodili.

GOSP.BERN-ODOJ pa naravno da su to priče za laku noć.
Pa da je to istina tip bi radio i živio na 5 AV,N.Y.
A ovako je negdije 12 kat,N.ZG.





CNLG … uff igram se živcima i toplom i hladnom vodom [lol] [pray] [rolleyes]

reci mi molim te da si to jučer kupio…čestitam..
svaka ti dala
tako treba
[/quote]

Nebi baš svaku hvala ne … nažalost nisma kupio jučer nego danas opet kasno i izbacio me stop loss s 0.20$ plusa meni dosta …. RPRX još toliko nadam se i nema više daytrade danas .
[/quote]
Kolega baš gledam Vaše postove. Mislim da jako muljate s informacijama, jer nema smisla ni logike da Vi svakodnevno uzimate 70-90% na dionicama! Mislim da će se kolege s ovog foruma složiti. Pa ni Buffet nije tako gađao! Ili gledate dionicu koja je u tijeku dana narasla pa se onda pohvalitete kao ste pogodili.
[/quote]

Imaš pravo da misliš kako ti drago …. jedno je sigurno posvađan si sa matematikom [thumbsup]
ja kao postolar sam naućio bolje računati postoke s 3 razreda srednje škole …., a ti sjedi i "bulji" u ekran i vježbaj malo a, ja sam nešto i naučio "buljeći" …. i naravno uzmi novi nick.


Pa slažem se ali kolega, ajmo malo konstruktivno.
Vi kažete da je dobra vijest.

Po meni je dobra vijest kada FED kaže kriza je gotova kamata ide gore.
Jer ovo sa kamatom 0,25% je LOŠE.

Zakaj? Pa ta kamata radi "easy" money ili bolje reći proizvodi ga, a baš nas je taj easy money i doveo tu.
Eto baš me interesira kako ćemo zatvoriti, ali ja očekujem minus jer je to loša vijest. (barem meni)

Pa tržište kapitala je tu vijest danas prihvatilo jako dobro, budući da su indeksi završili u zelenom…
Kriza još malo pa je gotova…nema baš naznaka W, kao što neki priželjkuju…ali FED smatra da još nije vrijeme za podizanje kamatnih stopa…doći će i to zasigurno na red…sredinom godine ili do 9. mjeseca najkasnije…i tržište će naravno i na to reagirati, ali negativno…unatoč tome što će to značiti potpuni izlazak iz recesije…
Na kraju, svi smo investitori i u krajnosti nas zanima hoće li dionice rasti ili ne…
Nekad tržište ne nagradi neku dobru vijest ili dobro izvješće vezano uz neku dionicu…ili naraste nakon objave da se neće podizati kamatne stope…
Poanta je zaraditi…i čudim se kako nisi to iskoristio i digao neku paru danas na DSX-u…imao ti je raspon od 14.09 do 14.68…da si uletio s cijelim portfeljom, mogao si dobro zaraditi na toj vijesti o ne podizanju kamatnih stopa… [lol]

jel netko ulazi u DRYS


jel netko ulazi u DRYS

milsim da je Rocky nešto spomenuo da je uzimao Drys….

dobrim dijelom ušao u ek na 5,55

još ostatak ako padne na 5.30

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

zasto je ovako mali promet usa????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close