Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Od brodara možda GNK uzeti, kratkoročno.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


sa 30% love čekam pard na 2, a sa 70% love neznam kaj ću…faz je daleko..shortat ga neću…brodari mi smrde…niti vrit niti mimo..banke nikako..

Dakle kupio si ga s obzirom da je pao ispod 2$?

"Over the weekend, Poniard released weaker-than-expected data for picoplatin in the treatment of colorectal cancer. While the study showed the chemotherapy agent appeared to be less toxic than a leading chemotherapy regimen, patients did not live longer on the product.

Analysts on Monday appeared to be discouraged by the results. The stock’s rating was cut to sell from hold by Canaccord Adams, and to market perform from outperform by Leerin"

Pazi se da se ne nađeš u situaciji kao kupci SQNM koji je već odradio par stepenica prema dolje.
A ovi ako ne stvore neki dobro marketabilan lijek mogu ključ u bravu.
Koliko sam pročitao, tek za 5-6 mjeseci će objaviti rezultate druge faze istraživanja tog lijeka.
Vaš link

Naravno, kod ovakvih dionica je sve moguće pa i +100% ili -50% u jednom danu.


25% shortera tranu?
pa to može biti relly prve klase ali i potop…

Što se tiče shortera, ima i impresivnijih brojki od 25%, samo treba potražiti:

Vaš link

sto velite za c postavit se na 3.21$ ?????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Opet je netko ljubomoran podijelio jedinice u školi… [lol]

Ovaj KSP je dobio upgrade danas ko i DRYS a, ima TA kao i PARD …. hmmm

Mogao bi biti dobar short ovaj KSP možda već na kraju dana … ili sutra ….
[cool]

Vrijedi i obrat …. možda bude fly … ( još nema 1 ) ajmo bar koju ….


Opet je netko ljubomoran podijelio jedinice u školi… [lol]

ma pusti ,nek djele ,,samo da se ne nakote i ne pocnu spamati temu..sad cu ih ja popraviti…btw .danas obavio prvu trgovinu sa sogo ,zahvaljujem svima na nesebicnoj pomoci… [thumbsup] trebat ce mi jos

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Rekao bih da se na DRYS bliži vrijeme odluke.

Vaš link

Citigroup… nekako sumnjam da će pasti, pogotovo do 2.50$, djeluje mi to pomalo zastrašujuće…

Vaš link

GS… vuče mi na šampon. Makar sumnjam da bi si oni dozvolili takav pad. No nikad se ne zna.

Vaš link

Haaaahahahah, kako drukaju legende [lol]

Deutsche Bank Pounds the Table On DryShips (DRYS)

Vaš link

Deutsche Bank is making positive comments on DryShips Inc. (Nasdaq: DRYS) today, saying the recent downside provides an attractive entry point for the stock. The firm reiterated their Buy rating and $10 price target.

The firm stated: "We believe the thin UDW market has weighed on shares, as investors are waiting to gauge DRYS’ ability to charter at least one of its drillships as a sign that it will be able to fully realize its planned UDW fleet expansion. We believe elevated crude prices, increasingly fluid industry wide tendering activity, and DRYS’ strong cash position could all act as catalysts for DRYS’ first drillship charter and upside in shares, with its fixed dry bulk fleet underpinning stable cash flows."

In addition to Deutsche Bank’s positive comments on DRYS, Cantor Fitzgerald upgraded the stock to Buy today.

uzeo ACHN, odradio je ok, a after mu je jako ok…očekujem da ću mu se danas zahvaliti sa štovanjem

New Report

Close