Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

APWR… na 12.31 je trenutna cijena (u premarketu 12.65), nedavno je bio preko 20$. Biti će dokapitalizacija, koliko sam shvatio po cca 14.37$.

Teoretski bi to mogla biti dobra prilika bar za lov do 14.x$.
Ako padne na 10-11$ onda sigurno uzimam.

Vaš link

Izgleda sam stvarno zaj…. za kinesku novu godinu Februar 14. 2010 je točan datum

http://www.123chinesenewyear.com/

Isprika svima …. nije bilo namjerno

jok da nije bilo
namjerno dezinformiraš mladež s teme: Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Izgleda sam stvarno zaj…. za kinesku novu godinu Februar 14. 2010 je točan datum

http://www.123chinesenewyear.com/

Isprika svima …. nije bilo namjerno

E! A sad još ostaje da mi genijalac koji mi je dao kečigu za točnu informaciju ispravi ocjenu na bar 99%.. ili se i ovdje njeguju zablude, ko diljem lijepe koznačije.

Ili je problem što ne znam "secret handshake" na ovoj temi?


Hmhm, mislio sam dokupiti malo DRYS ako ostane ispod 5.90 i eto ga sada preko 6.10 u premarketu… No lako se to vrati natrag za 10 minuta trgovanja.

Šteta što nisam bio uz komp na kraju dana u petak pa nisam mogao kupovati u ključnim trenucima. [angry]

Nisam imo m… za kupit DRYS kao dionicu, al jesam ko opciju.. poprilično jeftina, pogotovo ako napokon izađu s ugovorima za drillships [pray]


Nisam imo m… za kupit DRYS kao dionicu, al jesam ko opciju.. poprilično jeftina, pogotovo ako napokon izađu s ugovorima za drillships [pray]

I ako ju netko bar na dan-dva nategne do Deutsche Bank targeta od 10$ [cool]



Nisam imo m… za kupit DRYS kao dionicu, al jesam ko opciju.. poprilično jeftina, pogotovo ako napokon izađu s ugovorima za drillships [pray]

I ako ju netko bar na dan-dva nategne do Deutsche Bank targeta od 10$ [cool]
[/quote]

nadajmo se da je tako

sad če DRYS na raketni pogon


nadajmo se da je tako

Znamo što je nada… [lol]

Makar nije nemoguće da se to desi.

Vjerujem da treba imati bar 2-3 opcije, recimo 5 ili 6$ se mogu jeftino dobiti. Ako se i ostane bez toga nije velika šteta. A potencijalna zarada je vrlo dobra. Već i na 7$ bi bila brutalna. Kamoli na 8 ili još bolje 10$.



Nisam imo m… za kupit DRYS kao dionicu, al jesam ko opciju.. poprilično jeftina, pogotovo ako napokon izađu s ugovorima za drillships [pray]

I ako ju netko bar na dan-dva nategne do Deutsche Bank targeta od 10$ [cool]
[/quote]

A i ti njihovi targeti.. bolje bi bilo da ih drže za sebe. Evo samo jedan detalj sa GNK-om:

19.01.2010.
Doug Mavrinac maintains BUY on: DSX ($22), EGLE ($9), EXM ($10), GNK ($50, up from $46)..

25.01.2010.
Cantor downgraded Genco on valuation. The firm set a $23 target on the stock.

…najbolje da se nađu na kavi pa onda i negdje na sredini range-a.
Al stvarno mi nije jasno kako može doć do tolikih razlika. Valjda su Cantorovi u šortu, a Mavrinčevi su u nešortu :):

Uglavnom, GNK je sad na finom trendline-u koji se vuče još od 11/2008. Hm, buy/sell?

Ma ti "analitičari" uglavnom fulaju tako da je to strašno.
Ali što ih više napravi upgrade neke dionice to je veća vjerojatnost da će ista rasti, barem kratkoročno.

Razmišljam o tome kada bi moglo biti vrijeme za ulazak u C…

prodao cijeli dsx na 14.80

sa 30% love čekam pard na 2, a sa 70% love neznam kaj ću…faz je daleko..shortat ga neću…brodari mi smrde…niti vrit niti mimo..banke nikako..

25% shortera tranu?
pa to može biti relly prve klase ali i potop…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close