Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


kaya1*

si kupio pard???
danas izašlo neko izvješće…ekipa nabrijana..


Nije ekipa nabrijana, nego si ti nabrijan po ovom pisanju

Skype: zg-margincall

1. nabrijan nikada
2. ekipa nešto stalno druka tamo pa pitam
3. nisi kaya zato neznam kaj se kur…
4. ja barem ne lažem o svojim kupnjama kao ti

Stoga mojne molim te opet.
LP

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


1. nabrijan nikada
2. ekipa nešto stalno druka tamo pa pitam
3. nisi kaya zato neznam kaj se kur…
4. ja barem ne lažem o svojim kupnjama kao ti

Stoga mojne molim te opet.
LP


Isprika

Skype: zg-margincall

EKIPO, OVAKO ĆEMO:
OD SUTRA PA DO PETKA SVATKO NEKA ZARADI DA SI POVEAĆ PORTFELJ 15-20%, NEMA ISPRIKA OVO ILI ONO…AJMO OGULITI AMERE…PA TAMO IMA PARA I AJMO U AKCIJU!!

Potpisujem ovaj PLAN ODOJAK-a ! Kupič ču AA , X , MT ,GELYF , DSX , BA !

Kupi još nešto pa da zaokružiš na 10 komada. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

moglo biti biti danas jako dobro, dobre su naznake – futuresi

Skype: zg-margincall

Ekipa, vidim da mantrate o kineskoj Novoj godini u utorak.. samo ste zaboravili obavijestit Kineze! Oni misle da im je tek 14.02., na Valentinovo. Šta ćeš, zaljubili se pa izgubili busolu. Aj nek ih netko od vas obavijesti, ja ne znam kineski. :):

http://en.wikipedia.org/wiki/Chinese_New_Year#Dates

..lani im je bila 26.01., ove godine je 14.02.

Danas će definitvno biti jaki rast, a sutra vrlo vjerojatno pad…. tako kaže kristalna kugla… danas se istovaruju ovi od prošlog tjedna i uzimati će shorteve

Skype: zg-margincall

Hm, ovaj rast samo danas ili makar par dana, molim mišljenje iskusnih forumaša.


kaya1*

si kupio pard???
danas izašlo neko izvješće…ekipa nabrijana..

Ne još … ako prođe 2.72-2.80 …. 25% dionice je shortano …. može biti svega … više me brine sell on news …. izgleda da ej stvarno sell danas …. ali vidjet ćemo … obićno je sataru ako je dobro sve….

Hmhm, mislio sam dokupiti malo DRYS ako ostane ispod 5.90 i eto ga sada preko 6.10 u premarketu… No lako se to vrati natrag za 10 minuta trgovanja.

Šteta što nisam bio uz komp na kraju dana u petak pa nisam mogao kupovati u ključnim trenucima. [angry]

New Report

Close