Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


ako neće biti danas više od 1% u plusu indeksi, onda ne znam kad će…
odlični rezultati GS…a očekuju se također i od GOOG i AMD nakon zatvaranja…
s obzirom da su jučer dobro tresnuli, trebali bi danas nadoknadit…

s obzirom da su jučer probili potporu moraju oni vrit…ako ne stanu na 1115 neće niti na 800
lp
a vi i dalje kenjajte po meni
kenjali ste jednom prije fgodinu i pol pa se opekli, kenjate opet stoga pamet u glavu

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Evo još jedna bančica koja još raste HAFC( jos malo pa nestalo dionica ……. ) + 28%

s obzirom da su jučer probili potporu moraju oni vrit…ako ne stanu na 1115 neće niti na 800
lp
a vi i dalje kenjajte po meni
kenjali ste jednom prije fgodinu i pol pa se opekli, kenjate opet stoga pamet u glavu

a kaj možeš kad utječeš na ljude ko laksativ…pa svi kenjaju po tebi…
i vidim da si se pohvalio da si jučer opet ušao u FAZ na kraju…sad već postaješ predvidljiv…prodaš ga, pa opet uletiš…kad vidiš da je u debelom zelenilu, pa to obajviš na forumu…
Pazi da ti ovi tamo ne skelje blokadu…
Ajde…malo se šalimo…samo naprijed viktorijo!

ode FAZ – zarada 1.3 $ po dionici u dva dana.
Obama i Rekvi hvala lijepo.
Dovoljno za 14 sati.

Uzeo dsx upravo na 14.75, 25% love čeka u cashu.
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



pobjeda ako si u FAZ-u , znam da slaviš

Ne slavim, zadovoljan sam sa plusom 90 centi.
Ali mi se ne sviđa to kaj svijet ide vrit.
Kaj mi znače novci kada se sve raspada, malo po malo.
Majke ti Kina imaa rast on 10.7%.
Jezus to je takva bomba kakvu si vi ne možete zamisliti.
Da im rast padne na 6% ljudi bi gubili posao.

A to kaj neki pišu da sam ja bolesnik i psihopat i da se veselim propasti su LUDI I JADNI.
Ja bi jako jako jakoooooooooooooooo volio kupiti recimo dsx i zaboraviti na burzu 5 godina, vraiti se, uzeti novac i reći hvala, ali nažalost od toga niš.
lp
[/quote]
Samo naprijed Pobjedo do sada si imao pravo, nadam se i u buduće dobrim prognozama.


ode FAZ – zarada 1.3 $ po dionici u dva dana.
Obama i Rekvi hvala lijepo.
Dovoljno za 14 sati.

Uzeo dsx upravo na 14.75, 25% love čeka u cashu.
lp


ipak si ponovo usao u faz [tongue] gledam par pickova,,,jedan od njih je ocnf…nikog ne zanima????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ma kakav kraj svijeta??? to su nebuloze, palo je i pasti će sutra i možda u ponedjeljak. Doći će neks vijest i podići burzu….

Ne zaboravite kinesku Novu godinu od 26.01.2010 [proud]


Ne zaboravite kinesku Novu godinu od 26.01.2010 [proud]

hvala
necemo zaboraviti i svima cemo je cestitati
evo pocnimo sa vama
sretna vam kineska nova godina
pofuk

proslaviti ćemo uz rižu, gljive i bambus, a na početku kiselo ljuta juha

Nije kraj svijeta ali izgleda da je počela dobra korekcija nakon ovih 6 mjeseci rasta bez nekog večeg pada, sad samo da je pogodit kraj korekcije.

POBJEDA Brown-a koji je ošto protiv zdravstvene reforme, OBAMA je odlučno krenuo u borbu na BANKE U KOJOJ VELIKI UTJECAJ IMAJO REPUBLIKANCI !

New Report

Close