Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Imam jedno pitanjce za vas meštre od wall streeta,zanima me da li netko na ovom forumu živi od trejdanja?Dakle da mu je to isključivo jedini prihod.Ima li netko da je zaista toliko uspješan špekulant?
Hvala.

"Only dead fish swim with the stream"


Imam jedno pitanjce za vas meštre od wall streeta,zanima me da li netko na ovom forumu živi od trejdanja?Dakle da mu je to isključivo jedini prihod.Ima li netko da je zaista toliko uspješan špekulant?
Hvala.

EVO JA žena i troje djece svi veliki kao i troškovi al borim se ovo što pišem znaju dva prijatelja sa foruma koji mogu potvrdit dodatnog prihoda nemam ni lipe -mogao sam imat al sam se odrekao ukorist jedne ustanove nemogu iznosit više -još davne 1996g

Uspješan nisam nemojte me krivo svatit BORIM SE

U koliko sati su izvješća za GS i Google.

GS prije otvaranja
GOOG poslije otvaranja

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ajmo sada napisati kakav očekujemo kraj dana u 22,00 sata:

Moje mišljenje -0,30% Dow i S&P

šta Vi kolege mislite?

GS rasturio…

nezahvalno

od +0,5 do +1% Dow i S&P

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ako neće biti danas više od 1% u plusu indeksi, onda ne znam kad će…
odlični rezultati GS…a očekuju se također i od GOOG i AMD nakon zatvaranja…
s obzirom da su jučer dobro tresnuli, trebali bi danas nadoknadit…


Imam jedno pitanjce za vas meštre od wall streeta,zanima me da li netko na ovom forumu živi od trejdanja?Dakle da mu je to isključivo jedini prihod.Ima li netko da je zaista toliko uspješan špekulant?
Hvala.

Onaj tko ima minimum $1m i dobar money management bi mogao živjeti isključivo od tradeanja.

VREMENSKA PROGNOZA DOW I SP = + 0.3 DO + 0,5 !

DOLAR – KRAJ RASTI DO OBJAVE GDP -ja

Ameri danas završavaju oko nule jer su ih Kinezi dobrano zabrinuli u vezi obuzdavanja financiranja i zaustavljanja rasta.

New Report

Close