Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?




ubio faz na 17.10
20 centi zarada na cijeli portfelj u 12 sati..nije loše..
lako se vratim…

prerano, daily high FAZ 17,49
[/quote]

hvala i laku noć, 17,50 [kiss]
[/quote]
jesi unutra rekvi?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ne, ne igram se s tim POS više. kolega pobjeda je htio otpore, targete i slično, pa sam mu ih i dao. samo on izlazi unutra van kao iz javne kuće jer i sam ne vjeruje tome što radi. uostalom rekoh ti, ja tih svojih 10000$ što mi je ostalo igram samo unutar DOW i kartičara.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


ne, ne igram se s tim POS više. kolega pobjeda je htio otpore, targete i slično, pa sam mu ih i dao. samo on izlazi unutra van kao iz javne kuće jer i sam ne vjeruje tome što radi. uostalom rekoh ti, ja tih svojih 10000$ što mi je ostalo igram samo unutar DOW i kartičara.

zasto ne uletit i izletit ???? nema nis lose u tome…ako je uspjesno…radis preko ic tradera?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ima puno privlačnijih dionica, tisuće njih. ovo je stvar osobnog principa. i moralnog gledišta. ne želim se kladiti na propast svijeta kakav poznajem i budućnost svoje djece da bi zaradio 20 centi po dionici. neka drugi to rade. a za mjesec dva će im opet reverse split, malo lubrikanta da ne boli i sve će biti u redu.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


ima puno privlačnijih dionica, tisuće njih. ovo je stvar osobnog principa. i moralnog gledišta. ne želim se kladiti na propast svijeta kakav poznajem i budućnost svoje djece da bi zaradio 20 centi po dionici. neka drugi to rade. a za mjesec dva će im opet reverse split, malo lubrikanta da ne boli i sve će biti u redu.

koja propast?
na kojim si ti drogama stari?
kaj ti žena neda?
ili?
demokracija, to ti je to..ako ja mislim da će nešto rasti šta tebe boli k…. za to?
drži se svog crobexa, aa mene se mani..
a ja bum se kladio na kaj hoći..

bože vidi se da si odrastao u komunizmu…hebate vrag ti si čisti živi komunist i to je to..ono kaj on kaže to je zakon…stara škola..
lp nisam ti ja tvoj bebač…tako se doma ponašaj i njima davaj naredbe..a sada pa-pa

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

vidi kako se lako nađe žica na kojoj se puca, tipično za pesimiste, samo treba naći gumb [lol] i, nisam ti ja dao kulju [lol] živio [thumbsup]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

http://www.briefing.com/GeneralContent/Investor/Active/ArticlePopup/PagePopup.aspx?PageId=3272

ms lošije izvješće?
kaj je ovo sada?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

pobijeda nemaš pojma o dionicama,burzi i ….
Odmori se malo jer pišeš samo gluposti.Nemam puno vremena ali kad pročitam koje gluposi pišeš moram odgovoriti.a vidim da se poznaješ sa tim drugim formurašima i oni te ismijavaju? Zašto?
Pa sigurno jer te poznaju.


pobijeda nemaš pojma o dionicama,burzi i ….
Odmori se malo jer pišeš samo gluposti.Nemam puno vremena ali kad pročitam koje gluposi pišeš moram odgovoriti.a vidim da se poznaješ sa tim drugim formurašima i oni te ismijavaju? Zašto?
Pa sigurno jer te poznaju.

dobro koj k….?
gle ako ne tržiš u usa mani se ove teme…kaj ti i tvoji morate svaku temu ubiti?
nitko tebe nije ništa pitao..hebate koji bolesnici…kaj minus čovjeku napravi…strava

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

decki polakse malo, sto je vama [undecid] [huh] [shocked] halo

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Opet gluparaš,daj odmori.Kad sam ja kupovao faz u ( 2/2009 ) ti nisi ni imao račun.
Ali opet manje piši gluposti.Evo ti jedan tip gra,c,ocnf

Danas je dobar dan bar za 1 banku …. + 300%

DEAR + 300%

[shocked] [shocked] [shocked]

New Report

Close