Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


Bank of New York (BK)
EPS 0.59$, što je bolje od očekivanih 0.51$…
najava dobrih rezultata?

hebeš to kada je ovako: Bank of America Loses $0.60 a Share in 4Q, Including Items, Vs. Loss of $0.52 a Share Est.

ali oke ti si pozitivac kaj se tiče banaka ja negativac…ja sam u FAZ, ti u bankama…

a ja bi bio presretan kada bi i ti i ja zaradili

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ne…ja nisam u bankama, ali sam u drugim dionicama…bio sam tjedan dana u BAC-u…i prodao s lijepom zaradom…al sam priželjkivao dobar rezultat, jer bi se sigurno to reflektiralo i na druge sektore…kao što će se i sad…samo negativno…

A možda nema ni pravila….možda taj lošiji od očekivanog rezultat na kraju i neće toliko utjecati…eto, primjer jučerašnjeg IBM-a…u afteru je završio u minusu, a i u pre-marketu dobro roni…
Ovih -0.60$ od BAC-a i nisu toliko loši s obzirom da su imali dosta toga za vratit državi…nagovještaj da bi idući kvartal mogli biti u plusu?

WFC
Better then expected
EPS 0.08

BAC u pre-marketu u plusu 1%…baš kao što sami i napisao…nije to toliko loše…

ubio faz na 17.10
20 centi zarada na cijeli portfelj u 12 sati..nije loše..
lako se vratim…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


ubio faz na 17.10
20 centi zarada na cijeli portfelj u 12 sati..nije loše..
lako se vratim…

prerano, daily high FAZ 17,49

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


kako sada stvari stoje ulazak u FAZ mi je bio potez godine.
Ajmo vidjeti da li će i biti, imamo dva izvješća (koja su po meni bitna) to su BAC i MS.
Oba očekujem lošija.

Uletiš "all-in" u FAZ na 16.90…pa vidiš da to neće baš ići tako kao što si trubio cijeli prethodni dan…i prodaš ga na 17.10…i još izjaviš da ti je to potez godine…
Kakvi su ti onda ostali potezi? [lol]

Ovisi koliki mu je portfelj, ali što se tiče banaka pogodio je za lošija izvješća.

ja sam zatukao GNK…bio u plusu jako dobro i prodao na +4%….u p…. m…..u



kako sada stvari stoje ulazak u FAZ mi je bio potez godine.
Ajmo vidjeti da li će i biti, imamo dva izvješća (koja su po meni bitna) to su BAC i MS.
Oba očekujem lošija.

Uletiš "all-in" u FAZ na 16.90…pa vidiš da to neće baš ići tako kao što si trubio cijeli prethodni dan…i prodaš ga na 17.10…i još izjaviš da ti je to potez godine…
Kakvi su ti onda ostali potezi? [lol]
[/quote]
od 1.1 (imaš sve na forumu)
ulaz dsx 14.60-14.75 izlaz 15.90
ulaz dsx 15.51 izlaz 16.0x
ulaz faz 16.90 izlaz 17.10

sva 3 trgovanja cijelom lovom…
meni super…vama vjerojatno jadn…no fučkka mi se
vidim da burza raste

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

sića ti je to moj pobjeda…sića…al dobro…ako se ti time zadovoljavaš…
eto ti FAZ na 17.42$…a ti ga prodao na 17.10…loše,loše…
Ispada da ni ne znaš zašto si ga kupio na 16,90…ispada da si ga kupio kako bi čim prije izletio van…mislim da je to tvoj glavni problem…
Što se tiče izvještaja…podbacio je jedino MS, dok je BAC izbacio malo slabiji report od očekivanog a WFC bolje od očekivanog…
I tih 0.20$ nazivati potezom godine…uh…kupio ja Chesapeake Energy (CHK) 03.12. po 23 i kusur…eto ti ga danas iznad 27 (iako je više od 2% u minusu), a bio je i blizu 29 prijašnjih dana, pa mi nije palo na pamet da ga prodajem…a kamoli da bi to nazivo potezom godine…
http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=7368&pg=250

Sutra je GS i novi dan…razmisli o ulasku u FAS…



ubio faz na 17.10
20 centi zarada na cijeli portfelj u 12 sati..nije loše..
lako se vratim…

prerano, daily high FAZ 17,49
[/quote]

hvala i laku noć, 17,50 [kiss]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close