Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

zanima me izvjesce citigroup ? hvala

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

pa zar nije očito? u premarketu je u plusu što ipak nešto govori zar ne


zanima me izvjesce citigroup ? hvala

izvješče nešto kasnije


zanima me izvjesce citigroup ? hvala

bolje da neznaš, vjeruj mi!!

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)



zanima me izvjesce citigroup ? hvala

bolje da neznaš, vjeruj mi!!
[/quote]
opet ti sereš kolegi, prvi puta kao Gollum da će biti kasnije, a sada sa drugog nika skddsda da bolje da ne zna, pa naravno kada ni ti ne znaš




zanima me izvjesce citigroup ? hvala

bolje da neznaš, vjeruj mi!!
[/quote]
opet ti sereš kolegi, prvi puta kao Gollum da će biti kasnije, a sada sa drugog nika skddsda da bolje da ne zna, pa naravno kada ni ti ne znaš
[/quote]

veleštovanio kolega prasac!!!

Zašto upotrebljavate takve izraze, ja sam samo iznio svoja zapažanja da mislim da če izvješče biti jako loše, predviđam pad prihoda i dobiti

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)





zanima me izvjesce citigroup ? hvala

bolje da neznaš, vjeruj mi!!
[/quote]
opet ti sereš kolegi, prvi puta kao Gollum da će biti kasnije, a sada sa drugog nika skddsda da bolje da ne zna, pa naravno kada ni ti ne znaš
[/quote]

veleštovanio kolega prasac!!!

Zašto upotrebljavate takve izraze, ja sam samo iznio svoja zapažanja da mislim da če izvješče biti jako loše, predviđam pad prihoda i dobiti
[/quote]
prvo se ispravite da nije "iznio svoja zapažanja", nego "iznjela svoja zapažanja", pa žena ste u kriznim godinama, malo hormoni rade u meno pauzi??

gle svinjče, nema potrebe da vrjeđaš,samo sam napisao svoje mišljenje

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)


gle svinjče, nema potrebe da vrjeđaš,samo sam napisao svoje mišljenje

napisala [lol]

bolje ti je prodaj citigrup!!!

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)

Evo za C

http://www.sun-sentinel.com/business/sns-ap-us-earns-citigroup,0,2854120.story


Evo za C

http://www.sun-sentinel.com/business/sns-ap-us-earns-citigroup,0,2854120.story


biti će jeftiniji za dokup [thumbsup]

New Report

Close