Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

PBR se drži u blagom zelenilu unatoč sveopćem potopu.
Moguće je dakle da je ovo stvarno trostruko dno.
Makar nije kasno da do kraja dana završi i na 43$

do utorka će ameri zaboraviti ovaj potop i vratiti će ovih 100 i nešto bodova na dowu….

[lol]

9 Things You Should Do Instead of Buying Stocks

Make a will.
Pay off your credit cards.
Get term life insurance if you have a family to support.
Fund your 401(k) to the maximum.
Fund your IRA to the maximum.
Buy a house if you want to live in a house and can afford it.
Put six months’ worth of expenses in a money market account.
Take whatever money is left over and invest 70% in a stock index fund and 30% in a bond fund through any discount broker, and never touch it until retirement.
If any of this confuses you, or you have something special going on (retirement, college planning, tax issues), hire a fee-based financial planner.


do utorka će ameri zaboraviti ovaj potop i vratiti će ovih 100 i nešto bodova na dowu….

dao bog…
ali prije otvaranja je izvješće c

a ako jpm objavi loše izvješće bojim se kaj će biti sa c i bac

opet ponavljam..nadam se da će biti super jer sam u dsx i cilj mi je zarada a ne gubitak

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Mislim da možebitno loše izvješće C neće ništa poremetiti jer se ionako očekuje gubitak od -0.329$ po dionici. Dakle gubitak od svemirskih 7,5 milijardi $.

Zabrinjavajuće je da je nakon dobrih INTC in JPM ovako palo tržište. No ojačao je i USD istovremeno.

Burza u SAD-u ne radi u ponedjeljak?


Mislim da možebitno loše izvješće C neće ništa poremetiti jer se ionako očekuje gubitak od -0.329$ po dionici. Dakle gubitak od svemirskih 7,5 milijardi $.

Zabrinjavajuće je da je nakon dobrih INTC in JPM ovako palo tržište. No ojačao je i USD istovremeno.

Tržište je palo jer je moralo pasti.
Napisao sam ranije, tržište sp500 i nasdaq su na jakim otporima.
Pa nije ovo crobex da će probiti otpor jer se nekom probija, neide to tako kolega a i sami to znate.
Trebati će nam hrpa prekrasnih izvješća slijedeći tjedan da idex ne potone, a i ond aje pitanje da li će probiti otpor.

Ja bi prije rekao da će se odbiti, ohladiti nekih 5-10% i onda opet pokušati probiti, ako niti onda ne probije ide nam ružna 2010 a možda i 2011.

bumo vidjeli..nadam se najboljem..premda mi se dsx dobro drži dok je sve potonulo..
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Kolega Pobjeda, tržište je u Bullu. Ova je samo jedna obična korekcija. KAo što vidite ta korekcija nije "stisnula" brodare koji su se odlično držali već je bila usmjerena na financ. sektor. C i Aig su pali svega 1,5-2%, što i nije puno. Trend je uzlazni i nikada nije ni pad ni rast linija već sistem "bora", 3 koraka gore jedan dole, a ipad isto 3 dana pad jedan dan rast, pa dva dana pad i jedan dan blagi rast…
Stoga, nema panike sve je ok

Skype: zg-margincall

Pazi ti lika kaj on govori.
Samo je fin sektor pao i nitko drugi.
Kolega, pa pada glavni sektor.
http://finviz.com/groups.ashx – da li znate kaj ovo govori? -ma nema veze vi ste kupili c po 1.1 u siječnju…svaka vam dala

vi ćete i ovako i onako prodati c po 8$ slijedeći tjedan i zaraditi 700% kaj ne?!?!?!?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

SLAŽEM SE SA MarginCall-om , DA JE TO SAMO JEDNA (MALA) KOREKCIJA (DOW -0.94)IAKO SAM NA AA -POPUŠIO 8 % . PA KAJ ČEMO . JOŠ UVJEK SAM UVJEREN U DALJNI RAST INDEX-ov jer je i JPM DIGO PROGNIZU ZA GDP ! (NEGI GOVORE ČAK O 4,5 % – 5 % ) . BRODARI , INDUSTRIJA ČE IMAT SNAŽAN TREND U OVIH PRVIH MJESECI, SAMO , DA NE BI DOLAR SNAŽNO OJAČAO NA RAČUN DESTABILIZACIJE EU-JA !

I DREAM ABUT THE – V – EVERY DAY !!!

Samo malo
Krivo govorite kolega.
Eu odgovara jaki dolar, odnosno slabiji euro

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

CEO OD ALCOE GOVORIO JE O ,DA JE JAK DOLAR ZA NJIH DOBAR !!! OVISI O TOME KOJA PANOGA ALI U
GRUBEM ZNA SE KAJ SE DOGODI KAD VALUTA JAČA !

New Report

Close