Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Zanimljiv link… moneyflow:

Vaš link

I još jedan za one koji su ga zaboravili:

Vaš link

intel…dobar



kaz ? bas cu pogledati koji sektor je to? trazim jeftine od 1-10 usd…volatilne…idem vidit kaz ,,hvala

Možda ti ovo pomogne, samo treba znati tražiti, ali pazi se kod trgovanja dionicama o kojima ništa ne znaš, samo na bazi volatilnosti i TA:
Vaš link
Vaš link
[/quote]
puno hvala hvala rocky….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Intel..
EPS 0.40
[thumbsup]

Uzeo malo PBR prije zatvaranja po 45 i nešto sitno…
Nije jako volatilna pa ni mogući gubitak nije velik. Stop loss je blizu.

Dobro je ovo za INTC, valjda će to držati market zelen do utorka.
A onda počinje show i glazba, 3 dana za redom izvještaji velikih banaka. Pa tko živ a tko mrtav… [cool]

Kopkaju me C i GS.

sp500 na enornom otporu 1150 — otpor se vuće od 1998
nasdaq na ogromnom otporu 2330 – od 2000
dj ništa značajno

danas je jpm, nažalost nakon zatvaranja..tako da će biti dugi dugi vikend pred nama za razmišljanje o kataklizmi ili relly prema 1200-1230.

ovo je po meni čista kocka danas i biti u cashu i biti u dionicama, jer vikend traje do utorka i ekipa se stigne nabrijat jakkkoooooooooooooo

Neznam kaj raditi.
imam vremena do 10 navečer.
Ovo nije za zaheavati se.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

JPM dobar a futuresi crveni…

(JPM 44.05, -0.64, -1.43%) said on Friday that it earned $3.3 billion, or 74 cents a share,
compared to a profit of $702 million, or 6 cents a share, a year ago. Revenue in the fourth quarter was $23.16 billion, versus $17.23 billion a year ago. Analysts polled by FactSet Research had, on average, expected the company to earn 61 cents a share on revenue of $20.03 billion.

Šta se događa da su fururesi tako potonuli??

Diana Shipping says to form new containership company

Greek dry bulk carrier Diana Shipping Inc (DSX.N) said it intends to participate in the formation of a new company that will invest in and operate containerships over the next 12 to 18 months.

Diana said it plans to invest about $50 million for a minority stake in the new company, with balance being raised in a private offering to institutional and accredited investors.

Diana’s management company would enter into administrative and vessel management agreements with the new company, and some of its executives would also hold positions as executives of the new company, it said in a statement.

Diana added it would agree with the new company not to invest in containerships via other entities, while the new company would agree not to invest in dry bulk carriers.

http://www.reuters.com/article/idUSSGE60E0HV20100115?rpc=44

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Nije mi to jasno… nova firma uz takav oversupply kontejneraša???


Šta se događa da su fururesi tako potonuli??

imaš odgovor dva posta iznad svoga…
ja ti stalno trubim a ti misliš suprotno..

http://finviz.com/groups.ashx

a jedan savjet…ako slijedeći tjedan vidiš opet utility na prvom mjestu a finan sektor na zadnjem – prodaj sve sa minusom i kupio faz

lp

btw nemreš jerovat kako se dsx drži…nice

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close