Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


Nisi li to isto mislio i kad je AIG bio 35$?

Ovo je kontrolirana i običnim smrtnicima teško predvidiva dionica. A izvješća takvih firmi su isto nepredvidiva. Mogu objaviti neki knjigovodstveni gubitak od 10$ po dionici. Isto tako i dobitak. Čista kladionica.

Ne može se baš uvijek pogoditi samo dno šta ćeš iako po pisanjima ovdje bar njih 99% konstantno pagađa dna i vrhove[lol]
Nisam alav, ako ove godine dosegne vrh od prošle meni dosta.
Ako ne uvijek mi ostaju brodari za igrati se [wink]

Pitanje za MarginCall: po kojoj analizi si došao do tog zaključka? Odokativna analiza ili…?
Moje rezoniranje je da poslije 2 pozitivna Q i pozitivnih trendova u USA logičnije očekivati pozitivno izvješće, a pošto je dionica padala mjesecima pozitivan preokret (iako tko zna koliko do tada može još pasti). Eto, no vidjet ćemo vrlo brzo… sretno [thumbsup]
[/quote]
ne smijem ti ti reći 🙂 biti će ok 😉

Skype: zg-margincall


Aig će vrlo vjerojatno imati ok FI. Osim toga mislim da ga treba "zatući" po bidu dan prije izvješća ili na samom otvaranju, jer bi moglo nakon toga down!

eto ja bi baš radio obrnuto…ako se ovako nastavi kupujem aig dan prije izvješća..
jer će tada vjerojatno biti u banani..na nekih 25

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ma biti će ga 🙂

margincall*

pa ti češ i ovako i onako kupiti aig po 10$ sutra..kaj ne..
isto kao i citi banku i druge po 1.1$ u siječnju…kda je cijena bila 3 puta veća..još da nam otkriješ svoju magiju ja bi ti dao sve

lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Kolega kupite i vi AIG na 10$ i čekajte godinu dana….opalite ga tada po bidu, biti ćete sretni jer ćete zaraditi 7-8 puta vrlo vjerojatno 🙂

Skype: zg-margincall


Kolega kupite i vi AIG na 10$ i čekajte godinu dana….opalite ga tada po bidu, biti ćete sretni jer ćete zaraditi 7-8 puta vrlo vjerojatno 🙂

A gdje ti vidiš AIG za godinu dana, na 70$? Ako je to realno za očekivati onda nema potrebe za galamu na kolegu Pobjedu


Kolega kupite i vi AIG na 10$ i čekajte godinu dana….opalite ga tada po bidu, biti ćete sretni jer ćete zaraditi 7-8 puta vrlo vjerojatno 🙂

naglasak bi stavio na "i vi"

sada buš rekao da si kupio aig po 10$ ili ga planiraš sutra kupiti po 10$????????

Čuj nakon kaj si izjavio ovo sa bankama i ostao živ teško te je pratiti…
a za godinu dana može biti svašta…od sp500 na 1400 do sp500 na 400 tako da nema smisla o tome…kolega prošlo je doba kupovanja dionica i spavanja 20-30 godina bez da se prati burza…
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

no pusti te priče..

nego malo me mući dsx..neznam dal ga prodati ili ne…bdi raste…cape jako raste a dsx u minusu…a niti drugi brodari nisu bolje…

ekipa kada je kineska nova godina?
kako se u to vrijeme ponaša bdi kroz prošlost? da li itko zna?

plus dionica je bila upgrade a ono niš se ne događa

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Martin Luther King Jr. Day schedule, January 18, 2010
On Monday, January 18, 2010, all US markets (including equity, option, and fixed income) will be closed in observance of Martin Luther King Jr. Day. In addition, there will be no Pre-Market or After Hours trading sessions on January 18, 2010.

Due to the Martin Luther King Jr. Day observance on Monday, January 18, 2010:

Equity orders placed between Wednesday, January 13, 2010 and Friday, January 15, 2010 will settle as follows:
Trade Date Settlement Date
Wednesday, January 13, 2010 Tuesday, January 19, 2010
Thursday, January 14, 2010 Wednesday, January 20, 2010
Friday, January 15, 2010 Thursday, January 21, 2010

Requests to move money (MoneyLink, wire transfers, check requests, and IRA distributions) received after cut-off time on Friday, January 15, 2010, will not be processed until Tuesday, January 19, 2010.
Any Canadian equity orders placed after the close of the US Market on Friday, January 15, 2010, will route to the Canadian exchanges on Tuesday, January 19, 2010. Please contact Charles Schwab’s Global Investing Services at 1-800-992-4685 with any questions or for assistance with placing trades in other international markets.


no pusti te priče..

nego malo me mući dsx..neznam dal ga prodati ili ne…bdi raste…cape jako raste a dsx u minusu…a niti drugi brodari nisu bolje…

ekipa kada je kineska nova godina?
kako se u to vrijeme ponaša bdi kroz prošlost? da li itko zna?

kolega, treba to držati.
ja držim drys



no pusti te priče..

nego malo me mući dsx..neznam dal ga prodati ili ne…bdi raste…cape jako raste a dsx u minusu…a niti drugi brodari nisu bolje…

ekipa kada je kineska nova godina?
kako se u to vrijeme ponaša bdi kroz prošlost? da li itko zna?

kolega, treba to držati.
ja držim drys

[/quote]

ma i ja mislim…samo da se makne hebeni led i da krene kina dalje..
neke kineske luke su zamrznute već neko vrijeme…

tako sam rekao i zadnja dva dana pa bum i danas…niš čekam sutrašnji bdi da vidim kako dalje..naravno i intel oji bi mogao ubiti markete ali isto tako i podići ih jako visoko

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ivkam*

nekaj sada čitam..nisam pratio drys previše..kaj se čeka neki job? ili?

neko bušenje?
ne kužim..možeš molim u u kratko ako znaš o čemu je riječ…lp
i hvala

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close