Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


u sijećnju 2009 sam uzeo C na 1.10$ i još ga držim, iskreno ne trgujem puno. fas na 2,5$ (po sadašnjim mjerilima fas je 50$ zbog stock splita koji je bio) i bac na 4$. ostavio sam ga do sada, i mislim da ću ga opaliti po bidu i prebaciti 50% u brodare i 50% u farmaciju pa za godinu dana opet uzmem 300-400%. to je moj stil investiranja, iako mene broker upozorava na korekcije i na ostale, ali mislim da sam bolje odradio po svome, bez stresa i blejanja u gledalice

Bože sveti kako ti lažeš da mi se upravo sere.
Eto ja se duboko ispričavam svima ali nemre se suzdržati.
Ovo nisam niti vidio.
Majke ti mile kada si ti kupio c u siječnju na 1.1$?
Na kojoj burzi i u kojim snovima.

Ajde brate mili prestani.
Drugi pričaš o hrvatskim broerima…sinko ja sam tržio preko abacusa dok nisam skužio koji su to lopovi…eto ti cijenika…a izgleda niti to neznaš pročitati..http://www.abacus-brokeri.hr/ino_cjenik.pdf

a treće..gle kada ideš ovako bolesno lagati…onda prije provjeri ono kaj pišeš…
kao lik je kupio c na 1.1 (kada nije niti bio blizu 1.1 ali prije toga nije niti jednom kupio)..

jezus
zlo mi je od ovaakvih mahera..
btw rocky ti je u pravu kaj se tiče faz ali očito ne shvačaš kaj ti govori…

eto ja se ponov ispričavam rocky i ekipi ali popizdio sam…pola slova sam progutao ali mi se neda čitati sada ovo..

lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Recino ovako u najkraćim crtama:
trend je uzlazni, burza raste, Kupiš FAS, kada dođe na najvišu točku (ako misliš da je stiglo), PRODAŠ FAS i odmah se prebaciš u FAZ koji ti nastavlja rast jer burza počinje padati (silazni trend)… Ne znam kako drugačije da Vam objasnim. Kolege ako Vi možete kolegi bolje objasniti, učinite to svakako!

Nije istina. Puno je bolje shortati FAS nego kupiti FAZ.

[/quote]

Uvijek će fas više pasti nego faz narasi.
Jedino ako rokne neka banka poput c onda je bolje biti u faz-u..

premda ja preferiram long..short mi ej sve naopako…lol

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

preko sogotradea moze se trgovati sa ama bas svim dionicama????? nasdaq,dow,s&p i vidim jos toga ima…?????? short? kladjenje na pad? poluge nema????? ok ,a kako rade opcije?????? hvala

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


preko sogotradea moze se trgovati sa ama bas svim dionicama????? nasdaq,dow,s&p i vidim jos toga ima…?????? short? kladjenje na pad? poluge nema????? ok ,a kako rade opcije?????? hvala

skype kao i uvijek..

ali sve je oke..opcije preko live chata kao što sam ti već rekao..damn ko da ne slušaš ili čitaš kaj pišemm..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=FAZ,BGZ,TZA,ERY,TYP,EDZ,xxx,FAS,BGU,TNA,ERX,TYH,EDC,xxy,C,BAC,WFC,JPM,GS,MS,XLF,FITB,PNC,KEY,AIG,HIG,UYG,MA,V,AXP,xxz,DRYS,EGLE,EXM,ESEA,GNK,DSX,NM,OCNF,PRGN,SBLK,SB,FREE,TBSI,SHIP,XXX,AA,BA,CAT,CSCO,CVX,DD,DIS,GE,HD,HPQ,IBM,INTC,JNJ,KFT,KO,MCD,MMM,MRK,MSFT,PFE,PG,T,TRV,UTX,VZ,WMT,XOM&d=v1
moze li mi netko stavit link gradjevinskih donica …ovdje su banke,brodari ,itd….hvala

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


zbog čega? Zašto ova teorija od Margina nije točna?

Zato što FAZ ima izraženiji time decay. I neće narasti toliko koliko će FAS pasti.
Stavio sam onaj link na prospekt FAS-a, pročitajte, niste valjda lijeni pročitati 1 stranicu teksta?
Pogledaj tabelu 1.

Jedino je problem što nema uvijek FAS dionica raspoloživih za shortanje.

futuresi su obečavajući +0,40 🙂 azija je ok odradila…ajde sada brodari u americi krenite ploviti :-))


futuresi su obečavajući +0,40 🙂 azija je ok odradila…ajde sada brodari u americi krenite ploviti :-))

Luke u Kini su zamrznute.
prognoza je i dalje kritična i vrlo vrlo hladna.
Eto neznam koliko će to utjecati na bdi

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ljudovi,

ste gledali izvješća u usa..kaj se ne očekuje malo previše..pa od kuda takav optimizam?
joj meni se ovo ne sviđa..

prema očekivanjima…bdp bi trebao biti 4-5%..kaj ne vjerujem da je moguće

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

KUPIJO ALCOA PO 16.94 A ZATIM (UTORAK ) NAPALIT ČU JPM (100 % PORTFELA) ! NEKI SU NAJAVILI
RAST DIVIDENDE .
OVAj uco i mene grabi sve češće alI sve kaže , da če fin. sektor bit u TRENDU !!!

http://www.poslovni.hr/136651.aspx


http://www.poslovni.hr/136651.aspx

?????
I kaj sa time sada?
Pa meni je provizija 3$ po cijeloj transakciji, a ima i jeftinijih.
Ovo kaj oni nude je za budale.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close