Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Vrlo bitna stvar – ako imaš pattern daytrade account, NIPOŠTO nemoj daytradeati sa dionicom koju si imao na accountu preko noći. Možeš se sa accountom od 30.000$ zateći da imaš neočekivani 150.000$ margin call. OVO NE KUZIM….KAKO MOGU ICI U MINUS AKO U PAR SEKUNDI KUPIM I PRODAM I NE OSTAVLJAM NIKAD ACC PREKO NOCI U DIONICAMA? SVAKI RADNI DAN ZAVRSIM U KESU

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pročitaj onu knjigu, ima poglavlje o margin accountu i sve će ti biti jasno.

A ako nikad ne ostaneš preko noći u dionicama onda si se riješio jedne opasnosti.


Pročitaj onu knjigu, ima poglavlje o margin accountu i sve će ti biti jasno.

A ako nikad ne ostaneš preko noći u dionicama onda si se riješio jedne opasnosti.


svakako cu procitati,engl bas neznam pa mi je to jedan od problema…. [undecid] ali sto se tice trgovanja gledalica i to, tu cu se snaci,za ostalo mi bas znanje engl nije neophodno mislim [sad] zasad mislim manje love poslati tamo tako da cu probati sa normalnim trgovanjem, di trebam vodit racuna o tome koliko day tradinga se napravilo…jos nesto….putovnica mi je na drugu adresu….mislim da je pobjeda imao isti problem kako to rijesiti?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

A da otvoriš account u Hrvatskoj kao ja i te sve probleme riješiš s svojim brokerom? Malo je skuplje, ali ako tržište ide gore, nema razloga za paniku?! Pa sada sve brokerske kuće imaju lov na klijente i spuštaju provizije.

Skype: zg-margincall

kolko plaćaš proviziju po transakciji?


kolko plaćaš proviziju po transakciji?

0,4% po transakciji kod kupnje i prodajem, ali brijem da će mi dati na 0,3$ jer kao što napisao sam ima dosta konkurencije i nema beda oko toga

Skype: zg-margincall

u sijećnju 2009 sam uzeo C na 1.10$ i još ga držim, iskreno ne trgujem puno. fas na 2,5$ (po sadašnjim mjerilima fas je 50$ zbog stock splita koji je bio) i bac na 4$. ostavio sam ga do sada, i mislim da ću ga opaliti po bidu i prebaciti 50% u brodare i 50% u farmaciju pa za godinu dana opet uzmem 300-400%. to je moj stil investiranja, iako mene broker upozorava na korekcije i na ostale, ali mislim da sam bolje odradio po svome, bez stresa i blejanja u gledalice

Skype: zg-margincall


fas na 2,5$ (po sadašnjim mjerilima fas je 50$ zbog stock splita koji je bio) i bac na 4$.

Nadam se da si svjestan da FAS sa vremenom gubi na vrijednosti?
Čak i u službenom prospektu to piše, tako da ne mislite da opet pričam pi*darije.

Stranica 4, Market Volatility
Vaš link



fas na 2,5$ (po sadašnjim mjerilima fas je 50$ zbog stock splita koji je bio) i bac na 4$.

Nadam se da si svjestan da FAS sa vremenom gubi na vrijednosti?
Čak i u službenom prospektu to piše, tako da ne mislite da opet pričam pi*darije.

Stranica 4, Market Volatility
Vaš link
[/quote]
zar je bitno, ako sam ga skinuo sa 50$ (po sadašnjem odnosu) i u ponedjeljak ću ga na 8x$ tresnuti po bidu?!

Skype: zg-margincall


u sijećnju 2009 sam uzeo C na 1.10$ i još ga držim, iskreno ne trgujem puno. fas na 2,5$ (po sadašnjim mjerilima fas je 50$ zbog stock splita koji je bio) i bac na 4$. ostavio sam ga do sada, i mislim da ću ga opaliti po bidu i prebaciti 50% u brodare i 50% u farmaciju pa za godinu dana opet uzmem 300-400%. to je moj stil investiranja, iako mene broker upozorava na korekcije i na ostale, ali mislim da sam bolje odradio po svome, bez stresa i blejanja u gledalice

Imate vi kolega dobre živce ako ste tako dugo čekali, ja sam svoje dionice trejdao i imam daleko manje od Vas…Kako ste gledali kada je burza padala?


Imate vi kolega dobre živce ako ste tako dugo čekali, ja sam svoje dionice trejdao i imam daleko manje od Vas…Kako ste gledali kada je burza padala?

pa, reko je da nije gledao… [lol]

to "gledanje" je figurativno, više se misli kako je izdržao

New Report

Close