Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


bye, bye BAC na 17.04…
mogao sam ga jučer prodat i po više…al eto…da imam slobodnog casha ako značajnije padnu neke dionice…

e sada da li sam ja znak za prodaju neznam, ali izašao sam iz faz jer mi smrdi da će danas usa 0.5% u plus a banke opet na vrhu..

možda krivo mislim…ali trenutno su jako jake…
ja se opet vratio u dsx na 15.50

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

aig radi ko raketa (za sada) :-))

e sada da li sam ja znak za prodaju neznam, ali izašao sam iz faz jer mi smrdi da će danas usa 0.5% u plus a banke opet na vrhu..

možda krivo mislim…ali trenutno su jako jake…
ja se opet vratio u dsx na 15.50

Već kad sam ulazio u BAC imao sam target od 17.00$…al eto, odlučio sam pričetak današnji job report u nadi da će biti objavljena neka ljepša brojkica…nije…pa odlučio izaći da imam nešto casha ukoliko će biti nekih povoljnih prilika…

niej niti bitno..glavno da si zaradio…tako treba..
sretno dalje svima a i njima [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

inače, BAC je dionica koju sam imao najkraće u portfelju…niti 7 dana…a zaradio sam više nego na dionicama T-a kojeg imam 3 mjeseca…al on mi je ionako za ubirat dividendu… [thumbsup]

kako me usrao dsx to nisu istine

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


bye, bye BAC na 17.04…
mogao sam ga jučer prodat i po više…al eto…da imam slobodnog casha ako značajnije padnu neke dionice…

sva sreća da sam iskočio na vrijeme…

decki cujem da nesmijes trgovati vise od 3 puta u tjednu jednu dionicu,,,jel to istina ili ne ,jer vidim da vi prebacujete vise puta tjedno u istu dionicu…hvala

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

jel mi može netko reći o ovoj platformi plus 500,imate li kakvih iskustava,10-tak dana sam na demo računu i napravio sam odlične rezultate na nafti i zlatu,ali me zanima kako je sa stvarnim novcem budući da su im poluge ili šta već dosta dobre,naravno kada pada su još lošije.hvala


jel mi može netko reći o ovoj platformi plus 500,imate li kakvih iskustava,10-tak dana sam na demo računu i napravio sam odlične rezultate na nafti i zlatu,ali me zanima kako je sa stvarnim novcem budući da su im poluge ili šta već dosta dobre,naravno kada pada su još lošije.hvala

ja vec 10 tak dana kopam po forumu….nitko nista….slao sam im mailove na suport…imas mail…tamo na stranici….ali prevode u google prevoditelju tako da ne kuzis ku*ca ,vjerojatno ni oni mene…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Jel vidite DRYS? Još da tako nastavi par dana i to će biti prava zarada.

Razmišljam da sada opet uzmem malo GSI, prodao sam neki dan oko 5$.


Jel vidite DRYS? Još da tako nastavi par dana i to će biti prava zarada.

Razmišljam da sada opet uzmem malo GSI, prodao sam neki dan oko 5$.


stvarno ste likovi….nema odgovora??????? rocky ???????? imam pitanje za tebe gore,,,,hallo ,

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close