Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

malo da se i ja pohvalim manevrom koji sam odradio za sada, ulaz n AIG-u mi je bio 45$ (količina cca. 200 kom) , sada mi je prosijek 31$, a količina ____kom. Mislim da je to ok spuštanje cijene bilo.

evo, ja ću se kockati…upravo čekam NG report…nadam se dobrim brojkama i sutrašnjem dobrom employment situationu…
ak to neće bit dobro…onda čekam rezultate poslovanja, nema mi druge…to bi trebalo opet dignut indekse…

vratio se ja u dsx na 15.45
ne sviđa mi se cash

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

siri – hold
rad – hold
wmb – hold
drys – hold

najslabiji učinak mi je na intelu

BAC rastura…mislio sam prodat na 17.00$, ali čini mi se da ću pričekat sutra…moglo bi ovo preko 18$…

http://www.plus500.com/Home.aspx?hl=hr&gclid=CLLasrfVkp8CFcGAzAod8Ua8Ng molim pomoc ,ima li netko iskustva sa ovim ili slicnima platformama….hvala..molim moderatora da pusti ovaj post….neznam vise koma da se obratim…hvala

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

GE rastura.
A bome i DRYS.

To dvoje je još jedino što imam. Prodao sada dio GE i razmišljam što ću sa DRYS.
Strah me da ne padne ali opet tu je puno veći up potencijal.

A možda će objaviti i vijest o onoj dividendi u dionicama nove firme pa zato raste.

Shortao malo FAS na 85.55, stavio blizu stop loss pa ćemo vidjeti kako će ispasti. Čudi me da ih je uopće bilo raspoloživih za shortanje.
To kad bih mogao držati 2-3 godine, zarada bi bila zagarantirana i to barem 30-40%, vjerojatno i više.

http://www.plus500.com/hr/Home.aspx?id=2093&tags=google+CroatiaPlacement+OilBanner_ag+hrportfolio.com+Banner&gclid=COfk0Mfukp8CFQWIzAodw1WCMg rocky pomagaj….imas li iskustva sa ovim ili slicno?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pojma nemam, nikad čuo za to. Sorry…

Da li netko od Vas zna pouzdano da li u Firstrade ima kada se prođe određeni limit mogućnost da nema famoznog T+ 3 čekanje?
Kod nekih je 25000, kod nekih 500000, a ne znam kako je kod Firsta?!


Shortao malo FAS na 85.55, stavio blizu stop loss pa ćemo vidjeti kako će ispasti. Čudi me da ih je uopće bilo raspoloživih za shortanje.
To kad bih mogao držati 2-3 godine, zarada bi bila zagarantirana i to barem 30-40%, vjerojatno i više.

Izbacio me stop loss, kvragu, mislim da ga nisam trebao staviti tako blizu.

New Report

Close