Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

i ja čekam momci ovaj C ! PUNO SAM ULOŽIO

C izvukao neto dobit 101 mil $…
EPS je -0.27
BVPS je 6.15
Po meni neloše ali imam osjećaj da će ju danas srušiti.

Ovo je bitno:
"During the third quarter, Citigroup completed its previously announced exchange offers. This resulted in an $851 million after-tax gain, but also in a $3.1 billion reduction in income available to common shareholders, resulting in an incremental net $0.18 loss per share. The reported loss per share also reflected preferred stock dividends, which did not affect net income but reduced income available to common shareholders by $288 million or $0.02 per share."

evo ga i C bolji od očekivanja (gubitak) -0,27 u odnosu na očekivanih -0,38 $ po dionici, i dalje sve po planu, e sad slijedi najvaznije danas poslije zatvaranja burze, jer će GOOG, IBM, BAC i GE odredit nove vrhove prije nastupa sljedeće korekcije, možda se ipak i ispuni velika inverzna H&S na S&P 500 s targetom od 1230. Ja sam već dugo optimist po tom pitanju. Sve u svemu za sad sve OK.

Meni se ovo za C čini kao vrlo dobar rezultat. Jer većina gubitaka su bili za 3Q i ne bi se trebali ponoviti. Sljedeći kvartal bi mogao biti pozitivna nula ili čak bolji ako nastave ovako poslovati.


Meni se ovo za C čini kao vrlo dobar rezultat. Jer većina gubitaka su bili za 3Q i ne bi se trebali ponoviti. Sljedeći kvartal bi mogao biti pozitivna nula ili čak bolji ako nastave ovako poslovati.

U premarketu C za sada cca -2,50%, hmmm…
Ali zato CIT cca +10.50%

Čuj, GS je ostvario 1$ veću dobit po dionici nego što je očekivano i pali su isto 2.5%…

Kupio opet C po 4,79


Kupio opet C po 4,79

čekam ga na 4,70



Kupio opet C po 4,79

čekam ga na 4,70

[/quote]
Bio je c na 4,60 a ja sam ga čekao na 4,58…na kraju sam ga slijedeći dan kupio po 4,77

eto barem sam u plusu sa ovom kenjom od cit..i za mene je rezultat c vrlo dobar premda sam očekivao bajke…ali bitno je izvješće bac…ono bi moglo odrediti mnogo toga…pa i smjer

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Rocky a kaj kažeš na brodare.
Razmišljam prodati c sa tim mini minusom i kupiti drys jer očekujem jači rast bdi

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Ogromne prodajne naloge stavljaju na C na 5.00.
Još prije zatvaranja sam uočio nalog od par desetaka milja dionica i sada čim ponestane stave nove na prodaju. Ne sjećam se da je do sada ijedna brana na C tako izdržala. [undecid]

Nadam se da to nije loš predznak.

Gdje to pratiš?
Imaš neki link?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Gdje to pratiš?
Imaš neki link?

Ja pratim naloge na yahoo…
Imaš prvih 5 kupnji i prodaja, al tu ti se to tak brzo mijenja da stalno moraš refreshat!
nije ti to letargija ko kod nas!
[lol]

New Report

Close