Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

How to play this trend? Exchange traded funds are a great way to play the overall oil market. ETFs such as the United States Oil Fund LP (USO) will reflect the price of oil directly whereas Proshares Ultra Oil & Gas ETF (DIG) will reflect 2x the price change of Oil & Gas.

For potentially bigger gains, (got your attention now, huh?) I will be closely watching small/mid cap oil companies who’s share prices have fallen dramatically since their July ‘08 peaks. With some exceptions, these companies’ shares are strongly affected by the price of oil. Huge companies such as Exxon Mobil Corp. (XOM), Chevron Corp. (CVX), BP PLC. (BP), etc. are less affected and are not likely double in price if oil rallies.

The oil stocks on my watch list include Eagle Rock Energy Partners (EROC), Harvest Energy Trust (HTE), Precision Drilling Trust USA (PDS), Clayton Williams Energy Inc. (CWEI), Penn Virginia Corp. (PVA), Petroleum Development Corp. (PETD), Smith International Inc. (SII) and Tesco Corp. (TESO).
http://marketspacetrading.com/

JP Morgan
EPS: $0.82
može li bolje?
[thumbsup]

MOŽE TO I BAC I C !!!

JPMorgan Crushes Profit Expectations

Vaš link

Danas na otvaranju ide portfelj bar 10% u plus. Volim takve dane 🙂

yes ,JPMorgan profits jump to $3.6bn
Revenues rise by 79% to $29bn on investment banking strength
AIG Asset Sales Surpass $12 Billion on Nan Shan Deal: Table
12 billion down, $168 billion to go.
American International Group Inc. has disclosed agreements to divest assets for more than $12 billion since the New York-based insurer was bailed out by the U.S. government in September of last year.
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601080&sid=agLBllkY8R_I

Prodao onaj KAZ kupljen po 0.95 za 1.16… meni dovoljno za par dana [thumbsup]


JP Morgan
EPS: $0.82
može li bolje?
[thumbsup]

Naravno.
Sutra c daje pozitivan rezultat.
Fino fino e za sada.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

FOMC Minutes PDF
http://twitdoc.com/docview?doc=21065148&key=key-irvdiwaawzmd4owccl3&usr=bobbrinker&lcl=bobbrinker/wyq3wm25/FOMCMinutes.pdf&hits=18&qs=c868hf

Mislim da treba početi razmišljati o igranju na kartu volatilnosti za AIG.
Izvješće će biti valjda za max mjesec dana. Volatilnost je iznimno pala. Mislim da slijedi eksplozija prema gore ili dolje, moglo bi to biti i više desetaka %.


Mislim da treba početi razmišljati o igranju na kartu volatilnosti za AIG.
Izvješće će biti valjda za max mjesec dana. Volatilnost je iznimno pala. Mislim da slijedi eksplozija prema gore ili dolje, moglo bi to biti i više desetaka %.

O tome sam razmišljao.
Ja inače dosta pratim cnbc na telki.
Negdje u glavi mi svira da su pričali o aig i nekoj dobiti ili slično.
Neznam, daj reci koliko je očekivani rezultat?

Ja ga nemrem nigdje naći

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

kaj je cit popizdio?
razlog?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ja ću svaki tjedan do izvješća ukoliko cijena ostane u ovom kanalu uzeti pokoji 50$ call i 40$ put za Jan 2010.
Da ga hebeš ne može ostati na ovoj razini i nakon izvješća.
Ili će biti masakr nakon izvješća, još ako objave dokapitalizaciju i dodatno razvodnjavanje common stock. A s druge strane može ispasti i dobro izvješće pa nabriju cijenu dionice za 50%. Makar se ne bih kladio na to.

New Report

Close