Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


Kako lijepo raste DRYS, nadam se da nisam jedini koji ga je kupovao oko 6$. Sad mi je žao što nisam više ulupao u to.

Nisam! [lol] [lol] [lol]
Hehehe ali zato mi cit raste [angry] [angry]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

da sam barem kupio više c jučer…sada neznam kaj dalje..grrr
opasni su ameri…tu se pada i raste ako treba..

lol

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Imam nešto para u domaćem fondu koji je uglavnom izložen vani. Eh, sad, činjenica je da praktički slijedi glavne američke i azijske indekse. S obzirom na razmjerno loše rezultate J&J ne očekuju se dobri rezultati ni ostalih proizvođača robe široke potrošnje u SAD. A nezaposlenost im tek treba skočiti na 10% u Q1 2010. Prodati ili ne, pitanje je sad. [huh]


Imam nešto para u domaćem fondu koji je uglavnom izložen vani. Eh, sad, činjenica je da praktički slijedi glavne američke i azijske indekse. S obzirom na razmjerno loše rezultate J&J ne očekuju se dobri rezultati ni ostalih proizvođača robe široke potrošnje u SAD. A nezaposlenost im tek treba skočiti na 10% u Q1 2010. Prodati ili ne, pitanje je sad. [huh]

Prodaj krajme tjedna ili slijedeći tjedan

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

I meni se čini da predstoji jedno bar 5-6 mjeseci globalnog čmrljenja.


Rocky da li vidiš gdje broj zaaposlenih u CIT Group.
Nemrem pronaći
Hvala

Employees 4,690

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Dobri rezultati za Intel…
Dobit $9.4B…bilo je očekivano oko $ 8.5B…
ilitiga EPS: $ 0.33, očekivano $ 0.28
sutra letimo na krilima Intela ili?

[thumbsup]

ne dobit, nego prihodi… [tongue]


Kako lijepo raste DRYS, nadam se da nisam jedini koji ga je kupovao oko 6$. Sad mi je žao što nisam više ulupao u to.

Nisi jedini koji misli da je DRYS dobro kupiti…

http://www.iii.co.uk/news/?type=afxnews&articleid=7571007&subject=general&action=article

http://www.cnbc.com/id/33293029

Intel – skok od 5 % poslije objave izvješća. Zarada po dionici 0,35 $ u odnosu na očekivanih 0,28$, nastavlja se trend dobrih izvješća, sad kak će dalje bit i kak će tržište reagirati, vidjet ćemo, uglavnom otpor je ogroman na ovim razinama, dal ćemo ga probit, vjerovatno hoćemo al’ uz velike žrtve izgleda. Zabrinjavajuće je što zadnji rast (od 1019 do 1080) ide na dosta manjem volumenu nego zadnji pad (1080-1019). Do petka će biti jako zanimljivo, i sve u svemu puno zanimljivije trgovanje nego na našoj burzi

Šteta što sad nije kasno poslijepodne 🙂

E da je baba muško… 😉

Sutra prije otvaranja su zanimljiva izvješća – JPM, ABT i CBSH.
Ako JPM podbaci brzo se ovaj plus može pretvoriti u minus. Ali ako bude dobro izvješće onda možda bude jedan od onih dana sa preko +2%

New Report

Close