Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

U.S. ECONOMY IS IN V – SHAPED !!!

C , BAC , WFC SA NIZKOM VOLUMNOM U PLUSU ! čEKAJMO FONDE PA ČEMO TAD REČI KOLIKO JE SATI

U.S. ECONOMY IS IN V – SHAPED !!!

C , BAC , WFC SA NIZKOM VOLUMNOM U PLUSU ! čEKAJMO FONDE PA ČEMO TAD REČI KOLIKO JE SATI

OMG, koji sam ja IDIOT… htio na zatvaranju dokupiti malo C opcija, da se nađe, u brzini umjesto da kupim ja ih dio prodao…Trebao bih dobiti onu Darwin nagradu [lol] [lol] [lol]

E ako sutra otvori na 5$ ja ću si jaja odgristi [angry] [lol]

The Most Expensive US Market Of All Time

140…

That’s the current P/E for the S&P 500 based on reported earnings (earnings that include write-downs). According to David Rosenberg of Gluskin Shef (and former Chief Economist of Merrill Lynch), no US market has ever been this expensive in history. The Tech Bubble, which by all accounts was an extraordinarily overpriced market traded around a P/E of 40 during its peak.

Vaš link


OMG, koji sam ja IDIOT… htio na zatvaranju dokupiti malo C opcija, da se nađe, u brzini umjesto da kupim ja ih dio prodao…Trebao bih dobiti onu Darwin nagradu [lol] [lol] [lol]

hehehe strava..ja sam kupio na 4,76 – 3500 komada

Sada mi je ostalo nekih 15k dolara i neznam kaj da kupim…loll
Htio sam sve u c do kraja ali hebiga…bi nebi…bi nebi

tream nekaj za rizik…ali ne kao cit jer mi je pun k cit-a
hhehhe

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Rocky sad bi trebalo imati čukicu i na forex marketu kupiti dolar sa malom polugom.
Ono sam govorio za čisti papir, ali sada razmišljam da si uplatim 10k u forex i da kupim dolar…

hebate vrag nekaj sam samoubilački raspoložen u zadnje vrijeme…ali mislim da bi to bio mudar potez

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Rocky sad bi trebalo imati čukicu i na forex marketu kupiti dolar sa malom polugom.
Ono sam govorio za čisti papir, ali sada razmišljam da si uplatim 10k u forex i da kupim dolar…

hebate vrag nekaj sam samoubilački raspoložen u zadnje vrijeme…ali mislim da bi to bio mudar potez


Ili to ili sell na gold-u, pa kud puklo da puklo. [lol]

Uhljebe na ulicu!!!!!

Odavno sam odlučio da ću ići short kad se počnu dešavati ovakve stvari tipa CNBC puca od optimizma, fondovi prepuni novaca odbijaju nove mušterije (Vanguard) a sad je i mene ponesla euforija. Sad bi se trebalo malo maknuti od marketa jer ovo ne može završiti dobro.

Short je vrlo diskutabilan, odnosno ovisi što želiš shortati. Nije USA Croatia pa da kada raste jedno raste sve (uglavnom). Tamo možeš kupovati i zarađivati u doba najveće krize, isto tako, shortati u doba najveće euforije i zarađivati. Treba samo odabrati dobru dionicu u pravo vrijeme i odlučiti se što s njom. [thumbsup]
A što se analitičara CNBC tiče, nije uvijek sve crno/bijelo. Uglavnom, služe se i oni s trikovima. Uglavnom, ne vjerujem u crni scenarij za sada iz čisto jednog razloga (iako ima dionica koje su napumpame xxx% u par mjeseci, ali one indeksne nisu) a to je što ima gomilu onih koji su prodali i shortali, a cijene se nisu strmoglavile, što bi onako burzovno rekli, jako dobar znak. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Option traders saying , that there are relatively large 90.50 vanilla option expirations today, mostly at the NY cut. Some specs could be doing some USDJPY buying on the back of these positions, thus the grind higher that we have seen in Asia today.

Fed Bank of St Louis President James Bullard said yesterday that falling unemployment is a precondition for an increase in the interest rate. Given that the average work week is down to historic lows and that the number of open jobs is also at historic lows does not bode well for unemployment. I’m continuing to expect a weak dollar.
this is true. but at some point the decline in exports by ez will trump this. where that point is is anyones guess. unemploment in u.s. will amplfy it in ez (and all exporters) as time goes on. this fact is never mentioned in main stream media.
__________________

Danas se očekuje DOW NA 10.000 !!! BAC I C IMAJU PROFIT

New Report

Close