Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Shipping and freight is the core of what drives our economies. Well, it is down (again) and that includes air, rail and water. shocking video and report:
http://newsusa.myfeedportal.com/viewarticle.php?articleid=430

No bank failures? FDIC broke? And I see China owns Hummer and we can do stuff to the moon at a moments notice. And hey Obama gets the nobel prize..Whats gonna happen next week I can’t wait!

DEČKI ŠTA MISLITE KOLIKA ČE BIT CJENA C , BAC NA KRAJU TJEDNA ?

Ili bar 10% viša ili bar 10% niža… [lol]


DEČKI ŠTA MISLITE KOLIKA ČE BIT CJENA C , BAC NA KRAJU TJEDNA ?

C oko 5,5
Bac čak možda i do 20 ako bude odlično izvješće.

Ja sa ostatkom love kupuje c i to sutra ili prekosutra jer očekujem njih pad do dana izvješća.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Rocky, da li si možda razmišljao da nakon izvješća (naravno ako budu dobra) kupuješ dolar?

Neznam kako ti gledaš ovaj relly i da li je on za tebe samo bear market relly ili smo u bullu. Ja mislim da smo mi jako daleko od bulla stoga si razmišljam o toj opciji.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Nisam pametan, malo me strah da će dolar sa vremenom još više izgubiti podršku, vidiš da ga potkopavaju gdje stignu. Ili je to sve velika igra…
Mislim da imam dovoljno $ za sada.

Rally je po meni prenapuhan, cijene nekih dionica su već sada kao da firme imaju rezultate iste kao prije 2-3 godine. A tko zna kada će i da li će to ponovo dostići.

S obzirom na pad VIX, možda je sad vrijeme za kupovinu opcija, samo treba pogoditi pravi smjer [wink]

USD če krajem ljeta ojačati na cca. 1.25 -1.30 – prognoza Credit Suisse -(možda su uračunali dig kamate ) Cjena c i bac su veoma nizke pogotovo C (njegova veličina P/b -0.3 ) , da o FNM i FRE . JPM ČE KAO što se očekuje imati dobre rezultate zahvaljujoč wamuq.pk pa tako je i on možda zaninmljiv (tužbe – fdic)
Novi investitorji (fondi) koji če ulagati za buduče razdublje 3 mjeseci (gdp -če bit super ) dignut če tečaje (financiskok sektora- c, bac , fre , fnm ,aig ,kb, ms-če bit u plusu ,) u prosjeku za 30- 50 % !
Čujemo se krajem tjedan a moja prognoza za C JE IZMEĐU 6.5 – 7 USD !!! (DO 23.10.09 )

Pozlatile ti se riječi za C i BAC 🙂

Za USD također 🙂

BTW:
Philips third quarter net profit triples to $256M

Despite the increase in profit, the company said sales fell 11 percent to euro5.62 billion in the third quarter of 2009, as demand continued to lag for consumer electronics, high-end health care equipment and many kinds of lights, notably those used in the automobile industry.

Vaš link


USD če krajem ljeta ojačati na cca. 1.25 -1.30 – prognoza Credit Suisse -(možda su uračunali dig kamate ) Cjena c i bac su veoma nizke pogotovo C (njegova veličina P/b -0.3 ) , da o FNM i FRE . JPM ČE KAO što se očekuje imati dobre rezultate zahvaljujoč wamuq.pk pa tako je i on možda zaninmljiv (tužbe – fdic)
Novi investitorji (fondi) koji če ulagati za buduče razdublje 3 mjeseci (gdp -če bit super ) dignut če tečaje (financiskok sektora- c, bac , fre , fnm ,aig ,kb, ms-če bit u plusu ,) u prosjeku za 30- 50 % !
Čujemo se krajem tjedan a moja prognoza za C JE IZMEĐU 6.5 – 7 USD !!! (DO 23.10.09 )

A ja sam mislio da sam ja optimist..lol
Svaka čast ja se slažem sa tobom, samo neka tako bude.

Ma samo neka oni objave dobit i to je to, kreće relly bankarskih dionica sa po 10% dnevno

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Wtf!??

Zaustavilo se.

Bliži se izvješće a JPM implied volatility i dalje pada… Stvarno su čudni ti ameri.

Evo jedna VRLO korisna stranica za one koji trguju opcijama, olakšava pronalaženje potencijalnih kandidata za trgovanje:
Vaš link

Preporučam koristiti u kombinaciji sa:
Vaš link

New Report

Close