Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Uf… [huh]

34 banks fail to pay TARP dividends

34 banks opted not to pay their quarterly dividends to the Treasury Department in August — that’s up from the 19 deadbeats for the month of May.

Vaš link

Možda je zabrijala. Ili ne. Vidjet ćemo…

Two Large-Cap Banks Will Spike Through 2010: Top Analyst

Vaš link

She’s placed a $30 price target on BofA over the next 12 months, and a $60 target on JPMorgan — the bank she said is likely to be the first to reinstate its dividend.

Nije mi jasno zašto su brodari danas pali?

WTF se desilo sa obveznicama!????


WTF se desilo sa obveznicama!????

Odbijanac?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Hmm… ako nastave obveznice rasti mislim da se zna što nas čeka [bye]
A možda su to sve igre, u istom tjednu su glavna izvješća i OPEX… dušu dalo za manipulacije. I pazi kao "slučajno" je vix drastično pao ovaj tjedan.

Vaš link


Nije mi jasno zašto su brodari danas pali?

Kraj rasta bdi za neko vrijeme

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Meni izgleda gotovo nevjerojatno da bi CIT mogao bankrotirati, to bi bacilo market dva koraka unazad no desit će se nešto drugo. Toliko će se ravodniti dionički kapital da je upitno koja će biti cijena dionice za koji tjedan.

Iz tvojih usta u božje uši…ja se nadam istom ili sam zgorelec

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Rocky da li vidiš gdje broj zaaposlenih u CIT Group.
Nemrem pronaći

Hvala

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Jš nešto da li se zna kada AIG ima svoje rezultate, niti to ne mogu pronaći.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Nisu još objavili kada će biti rezultati. Vjerojatno 2 tjedan u 11 mjesecu ali nije to sigurno.

Btw, ako ovako nastavi padati volatilnost na AIG opcijama onda bi se stvarno moglo isplatiti prije izvješća uzeti nešto.



Nije mi jasno zašto su brodari danas pali?

Kraj rasta bdi za neko vrijeme
[/quote]

Neznam baš da je povezano pa sad su tek na razini vrijednosti od prije 10-ak dana odnosno prije rasta BDI-ja. Bolje su stajali prije 3 tjedna kad je BDI tonuo ili mirovao.
Meni više djeluje kao korekcija jer su potegli poprilično zadnjih 4-5 dana, no vidjet ćemo vrlo brzo…

P.S.
I mene sve više žulja CIT kao vidim i mnoge ovdje… [huh]

New Report

Close