Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Kvragu, imam stotine knjiga u elektronskom formatu a baš tu jednu koju želim nemam 🙂

Nego ako niste primjetili, bilo je malo insiderskog kupovanja C prošli tjedan. To ne mora značiti da će biti dobro izvješće, možda je i navlakuša.

Zanemarite gornji post, sad vidim da se radilo o opcijama a ne o kupnji na tržištu. To valjda ni ne smiju ovako blizu izvješća…

Jedna dionica za kockarski raspoložene ulagače i za one koji smatraju da će kineska industrijska proizvodnja rasti:

GSI

Vaš link

Tehnički se formiralo lijepo trostruko dno.

GSI moglo bi biti svašta tu,

neznam imam dosta glavobolja od CIT..to je prava kocka gore nego crno-crveno

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

A čuj, bar nije debelo crveno sa CIT, vjerojatno se čeka neka nova vijest. Sljedeći četvrtak je i izvješće.

Evo još jedna potencijalna kupnja čisto sa tehničkog aspekta.
A ima veliki short float od 21% i short ratio 105 dana [lol]
Pa kome se kocka sa malim parama, eto mu mogućnost:
CRWN
Vaš link

(naravno fundamenti su u banani :))

U srijedu su prva fin izvješća a onda bumo znali kamo dalje, do tada niš.
Ima par dionica za kockanje ali to nije dobro za zdravlje..hrhehehe

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Evo za ekipu sa ove teme torrent sa 500 burzovnih knjiga, molio bih sada još koju jedinicu… [lol]

Vaš link

Meni izgleda gotovo nevjerojatno da bi CIT mogao bankrotirati, to bi bacilo market dva koraka unazad no desit će se nešto drugo. Toliko će se ravodniti dionički kapital da je upitno koja će biti cijena dionice za koji tjedan.

jucer kupio malo Dia puteva, na 97, i AIG Put 42, cisto radi zastite mojih SPY Callova, gdje sam sad dosta daleko od strike-a i s velikom kolicinom koju mi je zao skracivati, ali sam AIG PUT-eve odmah na kraju dana prodao s zaradom od 35% pa danas moram traziti jos malo novih PUT-eva. SPY mi je jos daleko od strike-a (113) al jos uvijek vjerujem da ce stici u ITM podrucje do slijedeceg petka, a misljenje zasnivam na TA, Reversal divergence na RSI dnevni graf (skrivena bikovska divergencija), obrana na fibo 38,2 je uspjesno izdrzala (1114), linija uzlaznog trenda takodjer nije probijena, i sad je otvoren put na testiranje gornjih linija, a vec su pomalo mediji poceli pustati i pozitivne vijesti, tako da uz veliku inverznu H&S vjerujem da mozemo ocekivati barem u ovom mjesecu pozitivna kretanja indexa, cekat cemo sad slijedeci veliki val FI:
12.10. Charles Schwab Corp. (SCHWB)
13.10. INTC, JNJ;
15.10. GOOG, GS, C, IBM, NOKIA;
16.10 BAC, GE

A dosad objavljena FI su u prosjeku 10% bolja od očekivanja tako da možemo očekivati povoljne vijesti još bar slijedeći tjedan

http://www.cnbc.com/id/15906175/site/14081545/
Evo u prilogu TA S&P 500 s mojim targetima

Ako i ne zbog FI, mislim da bi EURUSD mogao kliznuti na 1.55-1.60, a to bi značilo rast burze od još 7-8% samo na temelju toga.

No sljedeći tjedan su kritična izvješća. Ako netko značajno podbaci moglo bi biti svega.

Gledam da možda uzmem danas ili u ponedjeljak CIT 1$ puteve i callove koji ističu u petak. Izvješće je u četvrtak. Mislim da je malo izgledno da cijena ostane tu gdje jest. No to je igranje sa srećom i na određeni način čista kocka…

Dugoročno očekujem potop S&P bar do 900, možda i dosta niže, ali možda ga prije naguraju i preko 1200.

Vidim da za C analitičari očekuju gubitak od 0.2 po dionici, to bi značilo skoro 5 milijardi $ gubitka.
Pa nije valjda da neće uspjeti to nadmašiti?

Da, da… uvijek treba provjeriti na više mjesta, izgleda da je CIT izvješće tek 22.10.

New Report

Close