Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

ja kupio obratno, kupio prvo 5 na pocetku i sad na kraju 10 SPY callova 113, jer ocekujem da ce ici gore do 112 (fibo) i granica kanala od 2007, a ako se posreci imamo i poslozenu i veliku obrnutu H&S sa zadovoljucim volumenima i targetom 1235, pa cemo vidjeti sto ce biti. I nisam mogao odoljeti, kupio sam i 5 YRCW put po 0,30 na kraju dana (nisam ocekivao da ce mi proci jer sam se postavio kad je bio na 0,40). Sad kak ce bit vidjet cemo.

Ja mislim da su u qrtzu totalnom i da bi zarade u 3Q trebale biti zvjezdane da za hrpu dionica opravdaju ovakve cijene. Mislim i da je dobar dio ovog rasta od 7 mjeseca zasluga slabljenja dolara što mislim da se ne mora nužno nastaviti, bar ne takvim tempom.

Što se tiče bilo kakvih H&S formacija kod njihovih indeksa, mislim da smo na teži način iskusili ono nedavno oko S&P 880-900 da se ne moraju nužno ispuniti.

Kako bilo da bilo, budno motrim i spreman sam u svakom trenutku prodati sve ako vidim da je vrag odnio šalu.

Što da ti kažem, jedan od nas dvoje će brutalno zaraditi i bio bi red da onom drugom plati bar pizzu [lol]

Btw, kako je krenulo, ne bi bilo čudno da nafta za koji dan bude 65$


Što da ti kažem, jedan od nas dvoje će brutalno zaraditi i bio bi red da onom drugom plati bar pizzu [lol]

Slazem se, do expiration day-a cu se vjerovatno vratit u Zagreb

Ekipa ima li tko ideju gdje da nađem neke podatke o mavrovo dd…tvrtke koju je kupila ingra i da li je uoće dd?

hvala..i srry na glupom pitanju

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Btw, kako je krenulo, ne bi bilo čudno da nafta za koji dan bude 65$

Btw, evo je već danas!
Rocky, kad planiraš ulazit u UCO?
http://www.finviz.com/quote.ashx?t=uco

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Upravo sam dokupio UCO, nisam uzeo onoliko koliko sam planirao, strah me je da će nafta nastaviti još neko vrijeme dolje, ajmo reći da je ovo druga postaja. Treća je na nafti cca 60-62.
Mnogi priželjkuju naftu na 50$, ne kažem da je nemoguće da se to desi ali mislim da nije velika vjerojatnost.

Btw, prodao danas dobar dio SPY puteva, zarada pristojna. Strah me je držati ih jer nisam još uvjeren da će se ovaj pad nastaviti.

Dokupio par C opcija, za sitnu paru, nek se nađe.

…+ingra 56 i sitno… [thumbsup]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ovdje upišite svoj komentar…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

@Rocky

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Da, znam da je ispala iz rastućeg trokuta. Ali svejedno kupujem. No manje nego što sam namjeravao.
Na razini oko 60$ ako padne do tamo ću se nakrcati. Pa il na štitu il pod štitom. Ako padne na 50$ onda ću ulupati cijeli portfelj u naftu 🙂

http://www.marketwatch.com/story/research-in-motion-earnings-fall-on-charge-2009-09-24?siteid=yhoof2

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close