Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Go C, go….

Uuuuu, sad je jasno zašto se ameri tako zelene, USD tone još dublje… [bye]


Što se tiče Quotetrackera, ne znam za besplatnu alternativu niti ikakav crack.

Crack koji postoji za staru verziju ( QuoteTracker.v3.9.1-RECOiL) ne radi kako treba … stane … pri instalaciji javlja virus itd ….

Za ovu novu verziju evo meni na 2 racunala stao isti dan i javio poruku o plačanju vjerojatno istek trial perioda …(?) … skinuo ga ponovo s net-a bez deinstalacije prethodn samo ponovo na isto mkesto i sad radi do kad neznam …. ali program je super ne mogu bez njega …. [bye]

Da je u onih 14$ mjesečno uključen i streaming i backfill onda bih to i platio…

Nekako imam osječaj da će biti puno nategnutih danas u amera [lol] [lol] [lol]… ovo s AIG-om mi je jako sumnjivo danas su nategli one od jucer s WAMUQ …. hmmm bice zanimljivo ove dane …

Evo već su nategnuli one koji su kupili AIG na 54… Kakva je to bolesna dionica. I sad ti budi pametan. Može sutra biti 35 isto tako kao i 55…

Našao par kandidata za trejdanje. KAZ i CEP.
Obje djeluju fundamentalno ok što bi trebalo umanjiti rizik.

Pozdrav,
u ponedeljak kupio FDO $26.35 i LH $63,22, jucer i danas nista interesantno za trgovanje.

Omnia relinquit servare republicam. AKAM,CAH, CIT, DNB, DF,FPL, ERTS,LEAP,MIL, PCS, PPL, S, SLE

Uz ovako slab USD ispada da je nafta na ovih 69$ cijenom ekvivalent prijašnjih 60$. Meni je bez obzira na današnji pad zbog crude inventories i dalje dugoročno čisti buy iako kratkoročno može još pasti.

Kupio malo UCO, od više loših naftnih ETF-ova taj mi još djeluje najbolje. Ako nafta padne na cca 64-65$ onda ću kupiti dosta više a na 60$ stvarno puno.

Izgleda da FED nije dignuo kamatu.

Vaš link

Kupio samo 2 SPY puta kad je bio skoro na 108… Da sam bar kupio više, već sad sam to mogao prodati sa +20%… Ako sad ne prodam i ovo, kakve sam sreće eto sutra SPY na 109 [lol]
Ali neću, rekao sam si da ću skupljati puteve do 110, stop loss oko 111-112 i da neću prodavati prije 105.

+25% da sam prodao na zatvaranju, ako sutra otvore sa debelim plusom onda ću lagano glavom o zid.

Prošao i nalog za kupnju jedne UCO opcije cca 5% ispod "fair" cijene koja se dobije po onoj Black-Scholes formuli, možda sutra ispadne da je to kupljeno 10% iznad sutrašnje "fair" cijene [lol]

Opet nam netko dijeli jedinice, no neće upaliti, ne vraćamo se na HR tržište. [wink]

New Report

Close