Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Ovako, ako imam 50 casha i 50 plina (ugovora), tada porast plina od 50%, utječe na porast portfelja od 25%, zar ne? Koliko vidim nije sav cash u plinu, pa tako ni UNG ne može rasti istim postotkom kao i plin. Ne vidim razlog za pesimizam.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Cijela poanta tog fonda je da cijenom slijedi prirodni plin a pošto to ne može adekvatno odraditi onda ne vidim svrhu duljeg prebivanja u UNG, osim na par dana.

A da su imali 100% u plinu na prijelazu ugovora za sljedeći mjesec onda sada NAV ne bi bio 10 nego valjda 8 ili niže.

Btw, USO također ima 50% casha pa puno bolje slijedi cijenu nafte, makar ni on nije idealan.

Pozdrav,
Jucer nije nista proslo, za danas sam postavio kupovne na FDO $26.40 i LH $64.70.

Omnia relinquit servare republicam. AKAM,CAH, CIT, DNB, DF,FPL, ERTS,LEAP,MIL, PCS, PPL, S, SLE

Izgleda da današnji dan nikog ne inspirira na pianje. Ali bar je C u plusu.

Oil ETF List – List of Oil ETFs & ETNs
http://patternspy.blogspot.com/2009/09/oil-etf-list.html

Pozdrav,
juce kupio malo LH po $64.70, za danas postavio kupovne na FDO $26.44 i LH $64.12 i prodajni na MIL $72.48.

Omnia relinquit servare republicam. AKAM,CAH, CIT, DNB, DF,FPL, ERTS,LEAP,MIL, PCS, PPL, S, SLE

Pozdrav,
u petak kupio FDO po $26.43 i prodao MIL $72.48 ( kupovao u periodu 2.9-3.9; +11.90%), za danas postavio kupovne na DGX $50.04, FDO $26.43, LH $63.95 i prodajni SLE $10.76.

Omnia relinquit servare republicam. AKAM,CAH, CIT, DNB, DF,FPL, ERTS,LEAP,MIL, PCS, PPL, S, SLE

S obzirom da je prošli tjedan sjelo par SPY puteva dok je bio između 107 i 108, onda sad glasam za pad na jedno 100 🙂

Inače 3 dana prošli tjedan nisam bio uz komp pa nisam mogao reagirati u ključnim trenucima 🙁

Opet HFT na djelu, danas na AIG… [rolleyes]

U napasti sam ga shortati ali neću, previše ga lako oni mogu nagurati i preko 60$

Nafta… mislim da proboj razine 75 nije nemoguć.

@Rocky5 …. od danas QuoteTracker ne radi vise sa Firstrade-om bez plačanja … ima li ko kakvo rješenje baš sam se navikao na njega … … nece da se logira s firstrade accountom i napise poruku.

Commnets ???? Solutions ???

Go Citigroup [thumbsup]

Što se tiče Quotetrackera, ne znam za besplatnu alternativu niti ikakav crack.

New Report

Close