Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

la,la la la ,pound droped on the news usa to raise rates sooner than expected…

A respected US Fed watcher has apparently told clients to expect a Fed rate hike earlier than expected. We are searching out details.

USD rebounding on talk of Fed rate hike
Firmer US rates are prompting USD/JPY squeeze

http://www.forexlive.com/51044/all/usd-rebounding-on-talk-of-fed-rate-hike
http://www.forexlive.com/51048/all/firmer-us-rates-are-prompting-usdjpy-squeeze

With the market assuming the first rate hike from the Fed not on the cards for a year or more, the hawkish analysis by a New York consulting firm suggesting there are two voters ready to hike immediately has gotten the markets in a tizzy. 10-year note yields have zoomed 8 bp in yield and are now at 3.37%. The combination of this news and a failed attempt to overcome the 90.00/10 area is prompting a short-covering rally. We’ve jumped to 90.75 so far.
This area should provide resistance in the near-term. More light resistance is eyed at 90.90 and 91.10.

Guys im really happy for your longs and imma let you finish but FED will raise rates next week.

Ok just kidding, but the rumor has been going around. Look at bonds.

Što rade od ovog GE, nisu normalni… Ali rekao sam si da ću ostatak držati, valjda neću prodati.

U napasti sam dodati C ali neću sve dok (ako) ne padne do cca 4.10
Mislim da je velika vjerojatnost da će do kraja petka biti 4.70-4.80 ali nikad se ne zna sa njima, jedna loša vijest je dovoljna za potop.

Ali nije neki promet danas, ha?
Ludilo!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Textron Taking Advantage Of Goldman Conviction Buy Generosity, Issues $600 Million In Bonds

http://www.zerohedge.com/article/textron-taking-advantage-goldman-conviction-buy-generosity-issues-600-million-bonds

Ameri hebeno nisu normalni, ovo je apsurd koji pokazuje da fundamenti stvarno nemaju veze sa burzom, istina je da se kupuje budućnost dionica ali trebati će još puuuuuuno vremena dok se počnu viđati izvješća koja opravdavaju takve cijene.

No to se dešava kad ima previše novca za ulaganje u opticaju, a moguće je i da traže hedging za padajući dolar pa kupuju dionice da bi se malo zaštitili od inflacije.

Ako S&P danas prijeđe 1070 onda ću ozbiljno razmotriti kupnju par SPY puteva, vjerojatno strike 120, a ako dođe do 1080 onda ih definitivno kupujem. I to ću možda nastaviti svakih 20 bodova prema gore. Osim ako odlučim primjeniti stop loss na 1100 [lol]

A plin napravio 50%.

UNG 20%.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


A plin napravio 50%.

UNG 20%.

Jep… O tome sam i pisao… UNG ispada totalna pušiona a nažalost baš i nema drugog izbora za pratiti plin osim eventualno GAZ ili USL
Još da premija padne na 0% i eto ga natrag ispod 11$.

UNG ima dio plin dio cash, malo se zajebavaju, malo ne. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

I još uvijek imaju premiju skoro 10%, da to padne na 0% eto nesreće [lol]

ti si fakat pesimist [smiley]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Da sam pesimist onda bih sada bio 100% u cashu i lupao glavom o zid [lol]

New Report

Close