Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


Crvenilo u premarketu a EURUSD bio i preko 1.46… [bye]

Jedva čekam danas vidjeti spxu, kako sad stvari stoje opet sam ga u dan pogodio!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Ja ne znam više sa njima, mislim da danas jednako mogu završiti na -2% kao i na +1%… Nisu normalni…

Evo amera skoro na nuli, sad je 50-50% šansa da završe na +1% ili -1%… [lol]

Fora članak sa opisom BASHERA koji pljuju po dionicama na forumima:

Vaš link

Nakon što je DRYS prešao 7$, vrijeme je za uzeti malo profita, razmatram da isto učinim sa GE.

Jedino nisam siguran što sa C, držati, prodati ili dokupiti? Što god da učinim mogu nastradati. Makar čini mi se da je up potencijal veći nego down, no možda se i varam.
Dosta je jedna loša vijest za potop. A ovaj tjedan je Morgan Stanley izvješće. No istovremeno je 16.9. i ona konferencija (Barclays Capital Global Financial Services Conference) na kojoj će govoriti svi veći bankari, a sumnjam da će pričati pesimistične stvari… Hmm…

GE je brutalan… a bio sam u napasti prodati dio danas oko 14.50… Da jesam sada bih lagano glavom o stol [lol]
Sada samo da uspješno testira razinu od 15 i ne probije ju prema dolje i onda smo na konju.

evo nekaj o Citiju
Holding off this weeks 1,000 share buy until I see it hold support at 4.26, a dip below 4.26 would be bearish and signal a complete trend reversal.

Citi Plans to Unload Government Stake in Company
CNBC has confirmed that Citigroup has mentioned to U.S. Treasury officials a plan to unload some of the government’s 34 percent stake in the company, according to people familiar with the matter.
Sources said there have been no actual talks or negotiations yet between the two sides but that discussions could happen soon.
The Treasury Department acquired 7.7 billion shares of Citigroup [C 4.52 -0.09 (-1.95%) ] stock last week.

The federal government got that stake in return for a chunk of its holdings of Citigroup preferred shares, which the Treasury received when it pumped $45 billion into Citigroup.

Reports suggest the company is considering a secondary share issue of as much as $5 billion along with the government selling a portion of its stake.

http://www.cnbc.com/id/32685274

"CNBC has confirmed that Citigroup has mentioned to U.S. Treasury officials a plan to unload some of the government’s 34 percent stake in the company, according to people familiar with the matter.
Sources said there have been no actual talks or negotiations yet between the two sides but that discussions could happen soon."

Yeah right… [lol]
Pa nisu valjda ludi prodati tako nešto, ugurali su se sa preko 30% udjela u najveću USA banku.
A ako prodaju onda bi ih javnost trebala razapeti.

Pardon, nije najveća, idu ovako: BAC, JPM pa C

Vaš link

Bolesne cifre [shocked]

Ovo bi mogao biti test za tržište. Ak stvarno puno kapitala ulazi u tržište to bi mogli progutati samo tako…

Ne bi me čudilo da danas C završi i na 4$, baš me zanima kako će ispasti.

A mene ne bi začudilo da C završi na 5$. Možda već imaju i kupca za vladin udjel. Sad barem znamo zašto je cijena dionica toliko potonula.

New Report

Close