Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Sjelo danas malo C 5$ callova za ovaj mjesec po 0.06… Manje od 100$, ako popušim neće mi biti žao a sad bar imam razloga za iščekivanje OPEX 🙂

Eto… narastao je NG za nekih 30% od nedavnog minimuma a UNG za "samo" cca 22%… Kakva šteta što nema nikakvog načina za točno pratiti performanse NG.

Btw, vidim da nam je netko podijelio jedinice, valjda bi čovjek radije da trgujemo na ZSE [lol]


Eto… narastao je NG za nekih 30% od nedavnog minimuma a UNG za "samo" cca 22%… Kakva šteta što nema nikakvog načina za točno pratiti performanse NG.

Btw, vidim da nam je netko podijelio jedinice, valjda bi čovjek radije da trgujemo na ZSE [lol]


ha,ha svi prate i gledaju i onda kritiziraju ,lako je tako .

Što se UNG tiče, NAV se mijenja iz dana u dan. Uglavnom je trž. cijena često veća od NAV-a, što u konačnici ne mora biti loše ako možeš pretpostaviti gdje će se kretati cijena plina. Mislim da tu leži poanta. Plin je dotakao dno i sada se rapidno odbio, ali smatram da se neće vratiti na stare razine, a to je 2,5-2,8. Tehnički gledano mislim da ćemo do početka zime prebaciti i do 4,5-5. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Što se UNG tiče, NAV se mijenja iz dana u dan. Uglavnom je trž. cijena često veća od NAV-a, što u konačnici ne mora biti loše ako možeš pretpostaviti gdje će se kretati cijena plina. Mislim da tu leži poanta. Plin je dotakao dno i sada se rapidno odbio, ali smatram da se neće vratiti na stare razine, a to je 2,5-2,8. Tehnički gledano mislim da ćemo do početka zime prebaciti i do 4,5-5. [thumbsup]

Premija je tek zadnjih mjesec dana ogromna.
Vaš link

Mislim da uopće nije upitno da će NG biti daleko skuplji ove zime, samo me strah koliko će kvalitetno to UNG popratiti.
Šteta što ne možemo trgovati sa NG futuresima.

Pozdrav,
jucer sam uzeo malo CAH $25.87 i FPL $53.82, za danas sam postavio kupovne CAH $25.81, FPL $53.82 , KFT $25.87 i prodajni TSO $15.08.

Cardinal Health (NYSE: CAH) completed the spinoff of CareFusion Corp. (NYSE: CFN) through a pro rata distribution of approximately 81% of the shares of CareFusion common stock, effectively launching it as an independent, publicly traded company.

After the close of business yesterday, Cardinal Health distributed 0.5 share of CareFusion common stock for each outstanding share of Cardinal Health common stock held as of market close on Aug. 25, the record date for the distribution. Approximately 222 million shares of CareFusion common stock were outstanding as of the distribution, including certain equity awards issued in the spinoff. Approximately 180 million shares were distributed to Cardinal Health shareholders of record as of Aug. 25, and approximately 41 million shares were retained by Cardinal Health, which it will divest within five years.

CareFusion common stock will begin regular way trading today on the New York Stock Exchange under ticker symbol "CFN."

Omnia relinquit servare republicam. AKAM,CAH, CIT, DNB, DF,FPL, ERTS,LEAP,MIL, PCS, PPL, S, SLE

-upro, +spxu na cca 47
Rocky, jel ovo rizik x6 ili x9, ha?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Rekao bih da je veća vjerojatnost za S&P 1000 nego 1100 ali sa amerima se nikad ne zna.

Kako to misliš x6 ili x9?

http://www.forexfactory.com/attachment.php?attachmentid=308734&d=1252689405
Forex kaže ovo !
china bank views on extreme crisis still to come, their problems with options, they lost billions and stopped playing with the big names, the oil price capping by opec, for want of a better phrase how even big boys get taken to the cleaners.
The market is being held up, artifically for now, but could get to 1.4950 faster than expected. Still watching 1.4600.


Rekao bih da je veća vjerojatnost za S&P 1000 nego 1100 ali sa amerima se nikad ne zna.
Kako to misliš x6 ili x9?

Pa ono, oba su x3 ali u suprotnim smjerovima, možeš u pravom trenutku izlaza iz jednog i ulaza u drugi uhvatiti x6, ali zato i izgubit x6… Ma bila je šala!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Crvenilo u premarketu a EURUSD bio i preko 1.46… [bye]

Pozdrav,
u petak kupio FPL $53.82 i prodao TSO $15.08 (kupio 13.07; +37.72%), za danas postavio kupovne CAH $25.69, FDO $26.38, FPL $53.58 i KFT $25.88.

Omnia relinquit servare republicam. AKAM,CAH, CIT, DNB, DF,FPL, ERTS,LEAP,MIL, PCS, PPL, S, SLE

New Report

Close