Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


Ain’t gonna happen… bome opet gaze preko medvjeđih leševa… [lol]

Dobro da sam prodao onaj SPXU sa skoro 10% zarade, nego mi je žao što sam jučer bio škrt na UPRO a mjerkao sam ga cijeli dan!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Jel se meni čini ili je ovo opet počelo nakon što su sve europske burze zatvorile?
Koji luđaci! [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

A ponedjeljak će biti crveni futuresi i opet ništa [lol]


A ponedjeljak će biti crveni futuresi i opet ništa [lol]

Hej, pa Ameri u ponedjeljak imaju Labor Day…
Ajme ludila u Kini, pa oni će u ponedjeljak i u utorak u plus barem 10%! [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Dobar dan,
U petak mi je prosao nalog na CAH $25.94, danas sam postavio kupovni na CAH $26.40.

Omnia relinquit servare republicam. AKAM,CAH, CIT, DNB, DF,FPL, ERTS,LEAP,MIL, PCS, PPL, S, SLE

Danas burza ne radi.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ohoho kakav lijepi premarket…. evo opet C preko 5$ i GE na 14.30… Samo da tako ostane i do otvaranja [pray]

O majketi, GE bio na 14.50 a DRYS na 6.27… [pray]


O majketi, GE bio na 14.50 a DRYS na 6.27… [pray]

Obrati pažnju tek na EGLE…

Nego mišljenja si da bi brodari mogli potegnuti gore nešto jače odnosno ne samo na dan-dva (s obzirom da se BDI i njegove komponente poslije dužeg perioda prvi puta jače zelene) ili…?
I po TA bi trebalo doći do nekog skoka (npr. Bollingeri se suzili ko… da ne budem prost [lol] ) ali nisam jednom pogrešno procijenio [wink]

Iskrcao danas malo GE i pola DRYS, na GE opcijama zaradio preko 40%, dokupio sada C ispod 4.70… priželjkujem i jači pad, ovo je za svaki slučaj.
Da sam bio pametan iskrcao bih jedno pola C odmah na otvaranju ali lako je biti general poslije bitke.

Bliži se OPEX, ukoliko C padne još 5-10% možda bi se isplatilo kupiti 5$ callove za 9 mjesec sa nekom sitnom lovom.

Inače samo da se zna zašto AIG danas pada:

AIG Plunges on Credit Suisse Downgrade
Vaš link

E da, još koji dan pa će i ostatak C dionica biti podijeljen, dakle indeksni fondovi će morati ponovo kupovati.
Pomalo se nadam da će izvesti reverse-split, to bi moglo biti dobro za C.

New Report

Close