Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?


PBR je fino pao, možda bi se isplatilo uzeti malo… unatoč ovim vijestima… hmhm
Vaš link

Uzmi radije ERX

Ne sviđa mi se taj ETF… A leverage imam kroz opcije ako ga želim. Puno mi bolje ide kad se fokusiram na pojedine dionice nego kad koristim ETF-ove, bar sam tako primjetio u praksi.

Na kraju sam danas prodao nešto AIG opcija dok se držao iznad 45$, sigurno je sigurno. Onda sam uzeo par PBR opcija za sitne pare i još par GE opcija.
Uzeo špekulativno i malo CAEI po 1.71, da vidimo da li mogu i četvrti puta u par mjeseci zaraditi na tom čudu. Kineski IGH… yeah right [lol]
Cash je 45%, dakle prihvatljivo.

Inače taj CAEI dugoročno ne bi trebao biti loš pick. Samo što se može desiti da u međuvremenu završi ponovo na 1$ ili manje.

Vaš link

Istina je da imaju solidno punu knjigu naružbi, propasti neće, samo je pitanje profitabilnosti.

Pozdrav drugari,
jucer sam kupio PCS po $8.15, danas sam postavio kupovne naloge ERTS $17.82, LEAP $16.04 i PCS $8.08.

Omnia relinquit servare republicam. AKAM,CAH, CIT, DNB, DF,FPL, ERTS,LEAP,MIL, PCS, PPL, S, SLE

Dobro, sad bez zezancije, pa kolike ti to pozicije imaš kad svaki dan kupuješ? Koliko si u cashu?
Na koliko % dobiti planiraš prodati?
Gdje držiš stop loss?

Prodao 2/3 jučer kupljenih PBR opcija uz malo manje od 20% zarade, bolje vrabac u ruci… [thumbsup]
A ostatak držim do 41.5-42$ ili prodajem ako opet padne ispod 40$.

Mami me da uzmem nešto vezano uz AIG ali hmmm… frka frka

Ovo uopće ni izgleda loše kak je bilo u premarketu…

Sjelo malo FEED po 5.05, nadam se da će ju malo napumpati ovih par dana pa da ju prodam prije izvješća koje slijedi 11.9. Stop loss je blizu da ne bi bilo.

Što reći nego – hvala Bogu na stop loss nalozima. [thumbsup]

Jel netko zna šta potopi amere danas?
Već jako dugo nisu baš ovako brutalno ronili, dow i nasdaq već preko -2%, a otvorili u finom plusu i poslije nekih 40-ak min. sunovrat kao da nema sutra za prodavatelje.

Mislim da je već i vrijeme bilo za jedan takav dan, čista psihologija…
A promet je isto priličan.

No ne bi me čudilo da je to samo varka, čini mi se da još uvijek previše ljudi očekuje i tipuje na pad a znamo da tržište rijetko kada napravi baš ono što se očekuje od njega.

-SPXU, fina zarada u par dana.
Očekujem jeftiniji ulaz ponovo u SPXU.

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close