Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Priča se stalno o toj korekciji u septembru , manipulacijama nema kraja ,zlo mi je samo dok gledam , oil kako leženo diktira tržištem ….,evo nađoh taj crni petak ………
The S&P 500 should rise until September 5, but it faces a "scary" correction after that, Bill McLaren, independent trader, told CNBC Friday.
http://www.cnbc.com/id/32593351/site/14081545?__source=yahoo|headline|quote|text|&par=yahoo

Prodao pola AIG opcija, zarada brutalna, preko 500%, prodao nekoliko C opcija, zarada vrlo pristojna. [thumbsup]

Kupio par GE opcija, za svaki slučaj. Nadam se da će opet ispod 12-13$ da kupim veću količinu.

Portfelj narastao od jučerašnjeg zatvaranja do sada skoro 15%… Prebolesno, ne može ovo dobro završiti. Sad sam na +60% u odnosu na prije cca 7-8 dana kad sam se igrao sa DRYS opcijama. Zahvale AIG i C.

Cash trenutno samo 30% zbog ovog rasta, morati ću još malo prodavati.
U napasti sam povećati UNG ali neću, zaista mi se ne sviđa ta dionica.


Prodao pola AIG opcija, zarada brutalna, preko 500%, prodao nekoliko C opcija, zarada vrlo pristojna. [thumbsup]

Kupio par GE opcija, za svaki slučaj. Nadam se da će opet ispod 12-13$ da kupim veću količinu.


Čestitam [thumbsup]

Evo na današnji dan mi je portfelj u USA 4.5 puta veći od početnog ulaganja.
Od minimalne točke (kvragu FAS i FAZ) na kojoj sam bio je 6 puta veći.
U samo 5 mjeseci trgovanja. Sa time da je cijeli taj rast u zadnjih 4-5 tjedana.
Tako nešto u HR nema šanse da bih uspio u tako kratkom periodu pa da sam ne znam kakav burzovni genije.

Evo kome se da malo baciti oko na AIG financije:

Vaš link

Ovdje upišite svoj komentar…

ušao opet u premarketu-pola u C,pola u AIG …iako sam na oprezu-ne raste drveće do neba

Fino su roknuli C i AIG.
Ako C padne na razinu 4.80-4.90 onda ponovo kupujem ono što sam prodao.
AIG možda ako ga sruše oko 40-43.

Zanimljiv članak o commodity ETF-ovima i budućim problemima.

Vaš link

A Goldman Sachs report on hedge funds released Monday notes that the sector switched from a net short position in financials that it had held for five quarters to net long exposure in the second quarter. The reversal was due to short-covering, as well as a huge amount of new issuance by major banks, including Citigroup, BofA, JPMorgan Chase (JPM Quote), Wells Fargo (WFC Quote), Morgan Stanley (MS Quote) and Goldman Sachs (GS Quote) itself, as well as plenty of smaller banks.

Idioti na Firstrade imaju NOV09 AIG 49$ put naveden kao 70$ put, trenutna cijena mu je 12$, dakle zabunili su se jer bi tom kupnjom netko mogao instant zaraditi 800$ po ugovoru.

Ako se netko želi igrati sa njihovim pravosudnim sustavom može to kupiti i odmah zatražiti provedbu opcije. Pa ako ne provedu to kao 70$ put kao što je navedeno na njihovom webu onda ih tužiti.

New Report

Close