Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Jel netko možda zna šta se sa brodarima događa vani u zadnjih 20-ak min. ekipno okrenuli iz minusa u plus najviše naravno DRYS od cca -2% do +10% (za sada) ostali manje ali svi koordinirano.
Kinezi nešto potpisali ili…??
Za sada ne uspijevam ništa naći na netu, unutra sam pa nije neka panika već ugodno iznenađenje ali bilo bi zgodno znati.
Ako netko nešto nađe prije mene hvala!

Pojma nemam, možda je neka vijest procurila pa ćemo tek saznati…
Evo gle AIG, narastao bolesno a još uvijek nema neke fantastične vijesti.
Ako je ovo razlog za +50% u 24h onda stvarno nisu normalni
Vaš link

Što je najgore, imao sam kupovni nalog za DRYS opcije i fulalo me za 0.05$, sada bih bio u plusu 30-40% [cry]

Hah, a ja se zadnjih dana razmišljao dali u C i AIG ili nazad u brodare i kako BDI malo usporio pad, a bar za AIG sam mislio da neće skoro opet tako jako potegnuti, vratio se u EGLE i DRYS no ovo danas zbilja nisam očekivao.
Eh, da sam bar u Dubrovniku ljetovao od kad je Robert Benmosche došao bio bi mu najbolji prijatelj, a poslije ovog nevjerojatnog skakanja AIG-a u zadnje vrijeme vjerojatno već i susjed [lol]
Zamisli čovjek je pun para ko brod, a samo u zadnjih mjesec dana vjerojatno već kao 3 broda i to ulaganjem i vjerovanjem novom šefu AIG-a -sebi, to je posao. [thumbsup]

prodao C 5,06..zadovoljan jer je ulaz bio 3,09…ttreba mi malo predaha..baš me interesira koliko ću dugo izdržati u cashu..ostalo je još samo nešto opcija na C


prodao C 5,06..zadovoljan jer je ulaz bio 3,09…ttreba mi malo predaha..baš me interesira koliko ću dugo izdržati u cashu..ostalo je još samo nešto opcija na C

Možda si trebao uzeti mali dio od zarađenih novaca i kupiti još par opcija, iznos koji ti ne bi ništa predstavljao da ga i izgubiš.
Ne bi me čudilo da tek sad krenu brutalno naguravati cijenu, tko zna, možda i preko 6$ u koji tjedan.
(pod brutalno mislim na promete koji su potrebni za to a ne na brzinu rasta cijene)

stigao sam još malo dokupiti C po 4,73 prije eksplozije. 🙂

O opcijama i još puno toga razmišljam…no danas ne mogu jer kod naših brokera ne mogu sada kupovati opcije-samo do 16,30..no večeras malo predaha…stignem se ukrcati na par vlakova….
inače ne bih se začudio da C krene prema šestici,no mogao bi se i malo korigirati…ipak je danas velik rast za tu dionicu…



prodao C 5,06..zadovoljan jer je ulaz bio 3,09…ttreba mi malo predaha..baš me interesira koliko ću dugo izdržati u cashu..ostalo je još samo nešto opcija na C

Možda si trebao uzeti mali dio od zarađenih novaca i kupiti još par opcija, iznos koji ti ne bi ništa predstavljao da ga i izgubiš.
Ne bi me čudilo da tek sad krenu brutalno naguravati cijenu, tko zna, možda i preko 6$ u koji tjedan.
(pod brutalno mislim na promete koji su potrebni za to a ne na brzinu rasta cijene)
[/quote]

jel netko zna kaj se događa sa CIT-om? 20% porasta

Kupio FAS po 78,30. Pozdrav prijatelju Felixu koji je jako dobro odigrao na C.u.


O opcijama i još puno toga razmišljam…no danas ne mogu jer kod naših brokera ne mogu sada kupovati opcije-samo do 16,30..no večeras malo predaha…stignem se ukrcati na par vlakova….
inače ne bih se začudio da C krene prema šestici,no mogao bi se i malo korigirati…ipak je danas velik rast za tu dionicu…

Pa daj se prebaci na Sogotrade… Transakcije su 3$, možeš trgovati opcijama (3$+0.7$ po ugovoru).
Ili Firstrade makar su malo skuplji.

Što se C tiče, mislim da bi se moglo desiti da ga vrate ispod 5$ i da se tamo još neko vrijeme zadrži, ali zato ako dođe do 5.30-5.50 onda mislim da više nema povratka i da bi tek tad mogla uslijediti prava kupnja kao što se desilo na BAC ove godine.

upravo je u toku registracija na sogotrade…i ja očekujem korekciju ispod 5 na c…ali i 6-8 dolara do prosinca ili prije…inače koji su ti bolji-sogo ili firstrade?
znalac 3 je zaista znalac i moj guru….

Nadmašio si ti mene Felixe….. Dolari se računaju…

New Report

Close