Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?



Sunce mu njegovo, ovaj AIG opasno šiba gore

Sam si rekao da ide na 50$, a sada se čudiš. Moraš sam sebi vjerovati!!! [smiley]
[/quote]

Pa to je istina… Kad odredim da nešto vrijedi, trebao bih to kupiti u par transakcija da normaliziram kupovnu cijenu i ne trgovati sa time par mjeseci.

A gdje će danas završiti cijena, nemam pojma. Rekao bih da je 45-50$ jednako vjerojatno kao 33-35$…

Za C sam siguran da će prijeći 5-6$, samo ne znam kada.

Pozdrav,
kao i obicno jucer kupio LEAP $15.83 i PCS $8.03, za danas postavio kupovne LEAP $16.77 i PCS $8.32.

Omnia relinquit servare republicam. AKAM,CAH, CIT, DNB, DF,FPL, ERTS,LEAP,MIL, PCS, PPL, S, SLE

Watch my lips!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kako misliš da će završiti to PCS preuzimanje LEAP? Hoće li propasti ili…?
I koliko dionica PCS bi na kraju bilo za jednu dionicu LEAP?

Uglavnom nema nikakvih novih informacija oko preuzimanja, mislim da su glasine od prije mjesec dana samo pustanje probnih balona da se vidi kako ce market i konkurencija odreagovati. Uglavnom PCS siri svoju mrezu maloprodajnih objekata u Tri-state regionu sto je dobar predznak hvatanja koraka za konkurencijom.

Omnia relinquit servare republicam. AKAM,CAH, CIT, DNB, DF,FPL, ERTS,LEAP,MIL, PCS, PPL, S, SLE


Watch my lips!!!

?

Prodao GAZ po 14.30… ispalo skoro na nuli osim za burek brokeru. Nekako nisam siguran da će skoro natrag na 15$.
Za mali dio tog novca kupio sitno UNG call opcija, zaista ne volim UNG i mislim da je u banani ali nažalost za GAZ ne postoje opcije.

Eto, zato volim AIG i C… cijena im se kreće totalno neovisno od indeksa.

Negdje 9.9. bi se C.WD trebale pretvoriti u common stock, naravno ukoliko to bude odobreno, a tada pa bi tada C mogao biti pod naletom nove kupovine fondova. Samo nigdje ne mogu naći o kolikoj se točno količini radi? Znam da ima nekih 700-800 mil dionica koje će pojedinci moći kupiti skoro badava u zamjenu za nekakav otpis dugovanja ali ne znam koliko je bilo tih c.wd?

Vaš link

Hvala Bogu da sam kupio one AIG opcije, evo danas je zarada na opcijama veća nego da još uvijek imam dionice a za djelić uloženog, nadam se samo da će cijena ostati na ovim razinama [thumbsup]

ovo s AIG-om nema veze s mozgom.bilo mi je previše za ući na 33 a gle sada.no i moj C se dobro drži.imao sam srećee da nisam jučer prodao

Bacite oko na LEAP danas [thumbsup]

Omnia relinquit servare republicam. AKAM,CAH, CIT, DNB, DF,FPL, ERTS,LEAP,MIL, PCS, PPL, S, SLE

Ja gledam i jednostavno ne vjerujem, bio je AIG na 50$… [shocked]

Zahvaljujući AIG i C mi je portfelj od jučer do danas +20%. Nevjerovatno!
Da sam bar jučer kupio više AIG opcija ali lako je kasnije biti pametan…

Eto i kako da se ja sada vratim trgovanju na žabokrečini zvanoj ZSE? Ma nema teoretske šanse…

Ono što se tamo može u jednom danu, kod nas se može jedva izvesti u godinu dana i to uz dosta sreće.

New Report

Close