Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Kako misliš da će završiti to PCS preuzimanje LEAP? Hoće li propasti ili…?
I koliko dionica PCS bi na kraju bilo za jednu dionicu LEAP?

dobio account na sogotrade-u. trebam samo mailati neke papire i mogu početi trejdati.
danas pratim C. čekam da se spusti ispod 4.60 da ga opet piknem.

Prodao AIG po 33.7x i kupio par AIG opcija za mali dio tih novaca pa nek čuče na računu, da ne propustim možebitni rast ako se desi neko čudo.

izgleda da je vrijeme da kapitaliziram dobit na C.Nekako se kilavo drži.Čekam ga na 4,75 i ako bude sreće evo me danas u cashu.Pa lijepo čekati drugu priliku

Prodao C po 4,64. Moram se malo maknuti iz marketa dok se ne ukaže neka prilika.

pobjegla mi kupnja na C.Čekao na 4,66 i ne dočekao.dakle ostajem do sutra unutra…

Ludilo na AIG-u. Koji je uzrok?

Hahahah, ne mogu vjerovati, tipično… AIG naraste taman isti dan kad prodam… [lol]

No bar imam opcije pa je zarada "samo" par desetaka % manja ali ako cijena nastavi ovako rasti onda će se izjednačiti kao da imam dionice

E da, prošla mi je kupnja nešto GAZ po 14.30… Živi bili pa vidjeli kako će to završiti.

Sunce mu njegovo, ovaj AIG opasno šiba gore


Sunce mu njegovo, ovaj AIG opasno šiba gore

Sam si rekao da ide na 50$, a sada se čudiš. Moraš sam sebi vjerovati!!! [smiley]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Na koliko će onda c?

New Report

Close