Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Danas nešto Pisani protiv mojih dionica…

Prodao sinoć AIG po 34,02

Great minds think alike 🙂
Ja jučer prodao dio po 34.32, nekako mi se čini da ću danas zažaliti što nisam sve frknuo.


Great minds think alike 🙂
Ja jučer prodao dio po 34.32, nekako mi se čini da ću danas zažaliti što nisam sve frknuo.

Misliš da ide korekcija?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Mislim da ide majka svih korekcija samo ne znam da li će krenuti sada, ili će možda nagurati S&P do 1050-1100…

Ako ne krene sada onda bi moglo biti kreševo u 10 mjesecu ako izvješća ne budu na razini ovih posljednjih.

Ali zato ću se truditi birati dionice koje iz specifičnih razloga ne slijede nužno kretanje indeksa. AIG i C su primjeri dionica koje često znaju imati sasvim suprotan predznak od indeksa.

Evo i opet su futurese vratili na nulu a bili su preko -0.5%… Nisu normalni

Ja razmišljam o plinu. Jel možda ipak prerano za to?

I ja razmišljam pa se ne kur.im. [lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Pozdrav,
jucer sam kupio LEAP po $16.32 i PCS $8.10. Danas postavio naloge DF $17.67, LEAP $16.90 i PCS $8.36.

Omnia relinquit servare republicam. AKAM,CAH, CIT, DNB, DF,FPL, ERTS,LEAP,MIL, PCS, PPL, S, SLE

Pa koliko ti u % od portfelja svaki dan staviš na naloge za kupnju? 1%? 5%?

Ja isto razmišljam o plinu, stvarno je brutalno nisko. Jedino me malo muči što svi ti nesretni ETF-ovi vezani direktno uz plin pate od contango efekta.

ETF UNG navodno želi izaći van dijelom.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Čitao sam članak o tome da veliki ETF-ovi tipa UNG i USO sa svojim prodajama i kupnjama ponekad unesu znatne promjene u cijenama na tržištu nafte i plina.

New Report

Close