Stiže otplata 650 mil. eura, Linić se zadužuje za 6 do 7 mlrd. kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Stiže otplata 650 mil. eura, Linić se zadužuje za 6 do 7 mlrd. kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.


Interesira me dali će Linić ikada završiti u Remetincu zbog zaduživanja koje nemože vratiti.

A tko se zadužio za ovih 650 mil. eura obveznica koje Linić treba vratiti ovih dana ?
I zašto on ne odgovara što se zadužio, a netko drugi treba vraćati.

Loki

tako je Loki, ne treba komentirati nova zaduženja kojima se vraća dug nego ukupno zaduženje i što činiti da se smanji.

Jednom mi se učini kako je Linić neznalica vulgaris, a drugi put (i to sve češće) kako se radi o pokvarenom tipu plaćenom da nas dovede preko ruba provalije.
Izlaza iz krize ima. U prvom redu treba stabilizirati propise, vratiti povjerenje ljudima i nacionlnu poantu u ekonomiji.
Više puta sam rekao kako aktualna antiVlada sustavno stvara i širi defetizam. Koja bi to vojska u ratu uopće izdržala – ovakve likove u anti Vladi zajedno s likovima koje su po posijali po raznim rukovodećim mjestima isključivo poštujući principe nepotizma, klijentelizma i protekcije, koja bi vojska izdržala medijsko difamiranje i antipropagandu, svađu s potencijalnim saveznikom…

New Report

Close