Stigli prvi podaci: Gospodarstvo eurozone poraslo 0,3 posto

Naslovnica Forum Komentari članaka Stigli prvi podaci: Gospodarstvo eurozone poraslo 0,3 posto

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

konacno

http://www.youtube.com/watch?v=6mOe33kvf44


konacno

Ne bi govorio o eurozoni, nego pojedinim zemljama. Osim par juznih zemalja, vecina ostalih ima bar mali rast vec neko vrijeme. Mi smo poseban pacijent-od 2008. nista, a pitanje je i kad ce biti.

Njemacka i Austrija su imale samo 1g recesije npr.

Cekaj jos malo, nije se balon ispuhao do kraja al brzo ce…Sad vidis koliko je bio prenapuhan i koliko smo zivjeli iznad svojih mogucnosti kad 5g mozes neprestano padat…


Cekaj jos malo, nije se balon ispuhao do kraja al brzo ce…Sad vidis koliko je bio prenapuhan i koliko smo zivjeli iznad svojih mogucnosti kad 5g mozes neprestano padat…

trenutno slijedi val expanzije ekonomije u EU a kontrakciju bi mogla preuzeti BRICS grupacija… BRICS prelazi u PIIGS a PIIGS u BRICS…

Nije zero sum game ali nije niti daleko..

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Cekaj jos malo, nije se balon ispuhao do kraja al brzo ce…Sad vidis koliko je bio prenapuhan i koliko smo zivjeli iznad svojih mogucnosti kad 5g mozes neprestano padat…

Bojim se da si ovdje potpuno u pravu, pace, predvidam jos dugorocan pad standarda, gdje nekakvog stvarnog oporavka nece biti ni za 10g. Inace mislim da bi se recesija kod nas mogla oduziti, i to prilicno.

Oporavak ce biti kada dovoljan broj ljudi shvati da im vise nece netko drugi osiguravati standard kakav zele vec da se za to moraju pobrinuti sami. Nama (pri tome mislim na vecinu) jos nije dovoljno lose da bismo ista poduzeli (pod poduzimanje naravno ne smatram kukanje i smisljanje izgovora) kako bi krenuli napred.

New Report

Close