Srbija izašla iz recesije, RH stagnira: ‘Oni su danas tamo gdje smo mi bili prije 10 godina’

Naslovnica Forum Komentari članaka Srbija izašla iz recesije, RH stagnira: ‘Oni su danas tamo gdje smo mi bili prije 10 godina’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ovaj naslov ulijeva optimizam,na zalost naslov je jedna velika laz jer se u nas ne radi o stagnaciji jer stagnacija je mirovanje znaci trebali bi rezultati biti u 0,a mi imamo konstantan pad znaci ovo je propadanje. Ali kad vidis Linica,Grcica,Cacica to je jednostavno ubitacna kombinacija i mislio sam da ne moze gore,ali kad sam jucer vidio ovog Vrdoljaka razuvjerio sam se i shvatio da moze jos gore. Mnogo gore.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ne oni nisu tamo gdje smo mi bili pred deset godina nego tamo gdje ćemo mi biti za deset godina.

srbija ima povlaštene trgovinske sporazume sa Rusijom, privrada im nije ratom devastirana a politika im se trudi obnoviti nagdašnje Yu trgovinske pozicije u zemljama nesvrstanih… Nikolić je nedavno rekao da je dosta toga što su ostali bez gaća trčeći u EU i da će se okrenuti sami sebi i izboriti za svoje pozicije što se sada i vidi

kada bolje pogledate svj. ekonomske pokazatelje, uvidjeti ćete da tzv. “treći svijet” države bilježe 3-6% godpodarskog rasta godišnje dok se Hrvatska zajedno sa većinom Eu država davi u gnjojšćini briselske birokracije i europske komisije

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Rekao bih da autor ovbog clanka nije bio u Srbiji dulje vremena
Bez obzira što podatci pokazuju …
Srbi su daleko od nas i što vrijeme prolazi zaostajat će još više….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Rekao bih da autor ovbog clanka nije bio u Srbiji dulje vremena
Bez obzira što podatci pokazuju …
Srbi su daleko od nas i što vrijeme prolazi zaostajat će još više….

Srbi su ispred nas…Mi se prvo moramo rijesiti iluzija o svojoj superiornosti i shvatiti da moramo zasukati rukave kako bi eventualno za 20g mogli zivjeti onako kako mislimo da zasluzujemo…

Samo ovce mogu misliti da su srbi ispred nas .

Ispred nas su bili jedino kada smo bili u zajedničkoj državi i kada su nas sustavno pljačkali 70 godina .

Ako su Srbi sada tamo gdje smo mi bili prije 10 godina, onda zaključujem da im je dobro![emo_smijeh]

New Report

Close