S&P 500 se svakih tridesetak godina vraća na P/E 5-7, mogao bi i u 2013.

Naslovnica Forum Komentari članaka S&P 500 se svakih tridesetak godina vraća na P/E 5-7, mogao bi i u 2013.

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Oh Boze, tko dopušta ovakvo nepovezano trkeljanje o svacemu i ničemu. Birticu, samo ti čekaj SPX na 300 i Dow na 3.000 al mani se komentiranja i pisanja o nečemu o čemu apsolutno pojma nemaš. Ima u ovoj zemlji talentiranih, iskusnih i pametnih ljudi za burzovne komentare. Nažalost, ovo sto ti pišeš i radiš, ne vrijedi ni pisljive bobe. I jedino mi nije jasno, kako i zasto to tvoji urednici i sefovi lista ne vide…i zasto ne djeluju.

lol.. pa ovo drukanje treba prijaviti.. ovo nije ništa drugo nego obično drukanje i to Herbashit na gore i IPKK na dole.. znači najbitnijoj tezi da ti se ne sviđa ekipa koja vodi IPKK si posvetio ravno 0.001% teksta.. katafakingstrofa.

Na grafu se, dužan sam ponoviti da rezultati u prošlosti ne jamče ništa u budućnosti, lijepo vidi da se P/E po mnogima najznačajnijeg indeksa, S&P 500, svakih 31-32 godine vraća na 5-7. Dalje, Xenakis podsjeća da se P/E na 5-7 prošli put skljokao 1980. godine, što će reći da je ova godina dušu dala da se priča ponovi. Dow Jones bi u tom scenariju pao na cca 3000…

savjet ne tražim, niti bih ga dao,
ne kažem da čekam,
ali ne bi me ni iznenadilo, a kamo li šokiralo, da…

a i jpm je dao nekoliko zanimljivih grafova
http://www.businessinsider.com/jp-morgan-funds-guide-to-the-markets-2013-1

www.knjigara.com


lol.. pa ovo drukanje treba prijaviti.. ovo nije ništa drugo nego obično drukanje i to Herbashit na gore i IPKK na dole.. znači najbitnijoj tezi da ti se ne sviđa ekipa koja vodi IPKK si posvetio ravno 0.001% teksta.. katafakingstrofa.

drukanje iz hrvatske za dionicu koje se dnevno u americi protrži i 300,000.000 (tristo milijuna) dolara [emo_smijesak]
maaaajstore [emo_palacg]

ignore list

www.knjigara.com

zar nam svaku budalaštinu koju pročitaš na nekom j….m blogu moraš prenijeti ovdje? ne vezano na ovaj tekst koji je brat bratu jedan od najkraćih i naj gorih. u ovim novinama se stvarno više ništa pametno ne da pročitati. zaluto tamo na neke komentare moš mislit 3 st. komentara na neki zdravstveni odgoj i biskupe!? bakicaa glavna kolo vodi… alooo ljudi ni je vam ovo story ili glas koncila. jel može napokon neki konstruktivan tekst o dionicama, investicijama ili nečemu sličnom. čini mi se da vam je NB na svom blogu uzeo i ono malo kvalitetnih čitaoca što ste imali. igrom slučaja imam uvid preko mog brokera u to koliko ljudi iz hr trguje i mlate $ dok vi mlatite praznu slamu. žao mi je zbog PD jer sam preko njega naučio razne stvari no čini mi se da nove generacije ne će imati tu sreću.

who dares, wins

verdi, prijatelju,
nije li treći slajd s gornjeg linka upravo presladak?
vrijedan prenošenja… [emo_smijesak]

www.knjigara.com

30 min sam potrošio čitajući PD da se malo ufuram u posao koji mi počinje 22min i majke mi da me sve ovo kompletno više odmaže nego što pomaže. pare su svugde oko nas samo treba oči otvoriti i razlikovati tekstove koji su namjenjeni jednodnevnoj upotrebi ili onima na dužu stazu. a o komentarima ljudi koji nikad ni jednu dionicu nisu kupili ili prodali nego samo piskaraju ispod nekih članaka stvarno nema smisla govoriti. jedini problem je u tome što su oni ovdje počeli biti ogromna većina.

who dares, wins

znači, ti si za tehničke moderatore? [emo_smijesak]
nešto kao tehnička vlada na forumu? [emo_smijesak]

savjet me tražim, niti bih ga dao,
no, nisu li svuda oko nas ne samo pare, nego i šišanja ovaca?

www.knjigara.com

nemoj biti ovca. target za zlato do sutra je 1682. pratimo zajedno šta će biti [emo_palacg]

who dares, wins

ma nisam ti ja rodjen za trejdanje.
savjet ne trazim, niti bih ga dao,
moj idealni horizont je vjecnost

www.knjigara.com


moj idealni horizont je vjecnost

ha ha ha ha ha ha ha
🙂 katastrofa.

New Report

Close