Soc Gen je na 15-16, možda kupim po 1,4-3,15 eura

Naslovnica Forum Komentari članaka Soc Gen je na 15-16, možda kupim po 1,4-3,15 eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

O čemu je ovo????
Neki nerazumljivi koloplet, nemušta hrpa bedastoća. Falio je umetak o dresuri pasa i načinu odljeva brončanih kipova.I za to se priprema i razmišlja cijeli tjedan.
NAkon ovakvih tekstova počinjem cijeniti ljude koji pišu tekstove na dnevnoj bazi. Dobre tekstove. Ili više njih.
Urednici preslabo ga iskorištavate. Dajte mu zahtjevnije zadatke. neka piše tekstove za hiperaktivnu djecu. koja imaju problema sa spavanjem.
Nakon prve stranice djeca bi spavala ko da su maknula mješavinu crnog vina, maka i tableta za spavanje…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Dakle ti bi za tvoju plaćicu želio kupiti barem 1% banke, ili neke druge kompanije koja vrijedi stotine milijuna. I ja bih sine.

samo kaj tomica nije svjestan toga da nema hrabrosti kupiti soc gen ni po kunu u ovakvoj situaciji jer se boji da bi otišla na 20lipa.

Transcendentirao si besmisao do još neistraženih granica..
No, bojim se da su te spoznaje koje pronalaziš s druge strane jednostavno slomile..

Nepovezanost, halucinacije, ja to ne razumijem..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Transcendentirao si besmisao do još neistraženih granica..
No, bojim se da su te spoznaje koje pronalaziš s druge strane jednostavno slomile..

Nepovezanost, halucinacije, ja to ne razumijem..

Svi veliki umovi su bili neshvaćeni u svom dobu, sjetite se Nerona i Canjuge npr.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Jao, Birtiću uhvati se radije pisanja stripova. Pa ove nebuloze koje on pretače na papir su masivne.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

ekipo draga – isključujući vatrenog i khmma, koji su mi na ignore listi – ajd budite ljubazni pa me izvedite na pravi put cijenom koju biste vi pristali platiti za soc gen [smiley]
naravno, ne morate se ograničiti samo na soc gen, možete se raspisati i o drugim bankama.
opet naravno, ne morate se ograničiti na banke [smiley]

ne isključujem mogućnost da se nisam trebao obratiti ekipi, nego pojedincu, jer možda jedan jedini čovjek ima nekoliko nickova [rolleyes]

www.knjigara.com

Meni samo nije jasna ta samodopadnost…On bi kupio/ne bi kupio.
Pa koga boli ona stvar gdje ces ti staviti svojih 10.000 kn?Da ti je portfelj veći od 100 milijuna kuna možda bi tvoji tekstovi imali neku težinu,a ovako…

New Report

Close