SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Skupština za SNHA je 11.11.
Ja idem. Bilo bi dobro da ima nas malih više.

A kaj ćeš tam?

Idem sa ženom na izlet u Zg pa mi je usput
Nemam tamo što izgubiti osim sat vremena ili malo više.
Imam dosta u alfabetima. Ali sve zaključano. Još se nadam da ću minimalno izvući uloženo


Idem sa ženom na izlet u Zg pa mi je usput
Nemam tamo što izgubiti osim sat vremena ili malo više.
Imam dosta u alfabetima. Ali sve zaključano. Još se nadam da ću minimalno izvući uloženo

Ajd’ napiši što je bilo.

[color=black]Kad bi sve pameti svijeta na pijacu iznijeli svatko bi kupio opet svoju.[/color]

SNHA skupština.

Prošlo u miru i veselju.
Osim glasanja po točkama, bilo je i malo pitanja izvan okvira na koja je korektno odgovoreno.
Dokapitalizacija trenutno nije u planu, ali žele imati tu mogućnost.
Dividenda može biti, ali bi ju netko trebao i tražiti.
Uvrštenje također treba tražiti.
Redovna skupština bude uskoro, a trebalo bi se pojaviti što više dioničara da isposlujemo otkup dionica od strane društva kao jedan od načina izlaska iz pozicije.

Dakle, iduća skupština :
Otkup dionica od dioničara od strane društva
Dividenda
Ponovno uvrštenje

Treba nam 5% dioničara za prijedlog.

Nas malih bilo samo 5-6.
Svi skupa s njima stali u sobu od 30m2
Kao što štefek kaže sve prošlo u miru i veselju.
Kao da ni sami ne znaju šta bi. Sve opcije ostavljaju otvorene.
Dokapitalizacija je moguća za neke nove “projekte”.
Ništa konkretno sve i dalje u magli kao i dosad…

Netočno, protuprijedlog može bilo tko dati na samoj skupštini o kojem se odmah i glasa, tako da ne treba 5%. 5% je zakonski minimum za sazivanje skupštine.
Dakle drugi put daj protuprijedlog na skupštini, možda i prođe! Možda i ja svratim…
LP


Nas malih bilo samo 5-6.
Svi skupa s njima stali u sobu od 30m2
Kao što štefek kaže sve prošlo u miru i veselju.
Kao da ni sami ne znaju šta bi. Sve opcije ostavljaju otvorene.
Dokapitalizacija je moguća za neke nove "projekte".
Ništa konkretno sve i dalje u magli kao i dosad…

Predobro 🙂

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Netočno, protuprijedlog može bilo tko dati na samoj skupštini o kojem se odmah i glasa, tako da ne treba 5%. 5% je zakonski minimum za sazivanje skupštine.
Dakle drugi put daj protuprijedlog na skupštini, možda i prođe! Možda i ja svratim…
LP

How yes no… da oni zele na burzu dividendu ili bilo sto o čemu odlučuje glavna skupština, onda bi to proveli. Kupuju vrijeme i ne zele ispasti *izde. Moje skromno misljenje.

Ne bi me iznenadilo da daju neku proforma ponudu i zavrte još jedan krug otkupa.

Nisi me razumio što sam htio reći, govorio sam o proceduri a ne o ovome što ti pišeš, čega se i ja bojim…ali znamo s kime imamo posla..

Kada se okvirno očekuje sljedeća skupština?

Rečeno je da se sljedeća skupština očekuje u redovnom terminu iduće godine. A tada će vjerojatno za sve biti prekasno! Uložiti će Ostoja novce u još jedan dugoročni projekt na X godina!! A dotle će još sto malih dioničara umrijeti! I tako u krug. Kolo se okreće!

Je li bio tko na skupštini bete?

New Report

Close