SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Očekuje li se izvanredna sjednica zbog prodaje lrh ili ce ici standardna godisnja u kolovozu?

Zanimljivo, na HITA OTC se vratio onaj stari file od 18.6, a onaj od jučer popodne je netragom nestao…

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Kod mene je ovaj od jučer.

Imam 4 alfe, ako ima zainteresiranih za kupnju javite mi na pm.
Početna cijena 15000kn.

Imam i game te pectinatusa

i kod mene se vidi 11.7.
nestalo ASKa na svim Alfabetima 🙂

Gl.pi chrome budući da je isto ime datoteke mi je gurao stari pdf dok nisam baš u pdf vieweru kliknuo reload…

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

4 komada SNHA na prodaji po 18000 kn… Ako se prodaju lijepa zarada u godinu dana 100%.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Za 72000 kn realno dobiješ 23,4 dionice LRH umanjeno za nešto porezne obveze i još nešto sitno.
Da se likvidira u idealnom slučaju može vrijediti skoro 100.000kn


Imam 4 alfe, ako ima zainteresiranih za kupnju javite mi na pm.
Početna cijena 15000kn.

Imam i game te pectinatusa

Je već stoje u redu za nelikvidnušu…imaš li ti uopće koju likvidnu dionicu?

Mislim, koji bi rezon nekome bio platiti dionicu koja nigdje ne kotira, fer cijenu? Mislim da ovdje može fercerati samo duboki diskont.

Ako će i nakon prodaje lrh jedina mogućnost biti skupljanje paučine na hita otc-u, nema nade za alfabetaše.

Skupštine su u Miramarskoj 30.8. Odluke o davanju ovlasti za stjecanje još 10% dionica na OTC tržištu, čini se da žele skupiti još dionica od nestrpljivijih po niskim cijenama kada već plivaju u novcu 🙂

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Pretpostavljam da će nam Ostoja ponuditi otkup naših mrvica ali znajući ga ne očekujem puno.
U tom slučaju ostajem u zagrljaju sa njim do sudnjeg dana.
Imam Alfu i Betu i tamo bi novci trebali stići najranije.

New Report

Close