SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da, vjerojatno je broker. ne znam je li moj. što mislite zašto to radi?

Meni je zapravo gotovo kristalno jasno što je ovdje slučaj jer vidim što se pokušava raditi. A to se jako lijepo može vidjeti u besplatnim i javnim informacijama. Mogu samo reći da su ljudi naivni i neznaju što posjeduju, pogoovo ovi s 104!

Samo sam dao primjer što može biti posrijedi za ovu 1 dionice.

Gdje su sad 104 kad ih čovjek treba? 😀

ajme koja je ovo sprdnja na delti, gami i beti 🙂 opet netko s tisuću kuna (par dionica) vraća prividno cijenu nazad. mora da se jako boji da ne poleti prije vremena prema pravoj vrijednosti 🙂

zanimljiva transakcija na gami jutros. pojavilo se cca 3.500 dionica na asku, po 50kn. nije uobičajeno da se toliko može kupiti tako jednostavno. uglavnom, nisu stajale ni par minuta, odmah su pokupljene 🙂
e sad, je li to bio pokušaj štopanja cijene (neuspješan, koji je koštao štopera), ili dogovorena transakcija, tko će ga znati.
uglavnom, uvjeren sam da to ne može još dugo biti na ovim razinama od 50-ak kn.
drugim riječima, tko je jamio, jamio 🙂

Istina, hvala prodavaču 🙂
Već sam bio malo razočaran koliko se malo može skupiti

ps. Kad se dogovara to ide u sekundi i prvo se onaj na bidu postavlja

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Kada je zadnji dan za kupovinu DELTE za konverziju? jel rok 3.10. ili 5.10.? pa onda ide -T2 jel?

U gužvi sam pa ne stignem tražiti a moram par komada dokupiti da zaokružim na višekratnik 104


Kada je zadnji dan za kupovinu DELTE za konverziju? jel rok 3.10. ili 5.10.? pa onda ide -T2 jel?

U gužvi sam pa ne stignem tražiti a moram par komada dokupiti da zaokružim na višekratnik 104

7. Rok za pribavljanje ili otpuštanje dionica iz točke 5. ove odluke počinje teći 1. srpnja 2016. godine te istječe 5. listopada 2016. godine.

Da, vjerojatno je 3.10. al nisam siguran. Jer njima uplata mora sjest 3.10,. ako kupuješ preko njih, tako da je valjda 3.10. Al možeš ispuniti onaj ugovor što si dobio od njih i kupiš za 22 kune, nemaš zezancije. Još ako ti je usput, odeš do njih i odneseš to… Meni je falilo 4 komada pa sam kupio 8 pa prodavao 4. Cijela zavrzlama… 🙂

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Kada je zadnji dan za kupovinu DELTE za konverziju? jel rok 3.10. ili 5.10.? pa onda ide -T2 jel?

U gužvi sam pa ne stignem tražiti a moram par komada dokupiti da zaokružim na višekratnik 104


7. Rok za pribavljanje ili otpuštanje dionica iz točke 5. ove odluke počinje teći 1. srpnja 2016. godine te istječe 5. listopada 2016. godine. U tom roku dioničari koji žele ostvariti svoje pravo na pribavljanje ili otpuštanje dionica iz točke 5. ove odluke moraju potpisati i dostaviti odgovarajući ugovor s Društvom, kao i u slučaju pribavljanja (kupnje) platiti cijenu na način da novac bude zaprimljen na računu Društva najkasnije do 3. listopada 2016. godine. U slučaju otpuštanja (prodaje) dionica Društvo će tim dioničarima platiti cijenu putem SKDD-a. Nakon isteka roka Društvo će putem SKDD-a provesti korporativnu akciju spajanja dionica u skladu s Uputom SKDD-a.

Po ovome je rok 5.10. minus T2.

Jesmo ažurni, gotovo u minutu 🙂 ali ako ćete putem ugovora onda da, lova im mora sjest do 3.10.

Ako hoćete kupiti preko ugovora čini mi se da je preduvjet da niste ništa trgovali, ali nisam siguran da li od trenutka objave poziva na skupštinu, ili od trenutka skupštine.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

8. Pribavljanje ili otpuštanje dionica iz točke 5. ove odluke moguće je
isključivo polazeći od broja dionica na pojedinom računu nematerijaliziranih
vrijednosnih papira na dan objave poziva za glavnu skupštinu s prijedlogom
ove odluke u Narodnim novinama. Ako nakon toga dođe do promjene stanja
na računu dioničar nema pravo opisanog pribavljanja ili otpuštanja dionica.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

New Report

Close