SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Oboren je novi rekord u trajanju skupštine! Prolazno vrijeme je 10min jednog od derivata!!! A prosječno svih alfabeta 12.5 min! hahah

Kad nije bilo pitanja. Čovjek bi zaključio da je svima sve jasno.
[/quote]

pa ako su odluke dobre poput izlistavanja – ja sam za ofmah bez pitanja

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Pitanja i odgovori su se dobivali u pauzama ili poslije formalnih glasanja 😉

Da li je konačno potvrđeno izlistavanje LRHC-a i kada se očekuje??

Nisam dioničar LRHC, već SN derivata

Drugo pitanje: koliko ima otprilike još ovih s 104 ako netko zna?? ili koliko ih je bilo na početku?

A gdje mislis da je pocetak? U pocetku bijasu samo 104. 🙂

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Prilikom raspodjele na 4 derivata, pa da uzmem kao polaznu točku i pogledam malo promete od tada do dns 😀

Nešto kupnja na GAMI opet raste, čak 3 500 komada, nije loše 😀

netko je prodao jednu (JEDNU!) dionicu GAMA-R-A za 45,03 HRK i time srušio cijenu za 2,11%.
što reći… 🙂

Onda vi kupite jednu dionicu po 48 i podignite cijenu za 4%… Tako to izgleda na vrlo nelikvidnim dionicama. Pogledajte danas i ADPL iako je inače vrlo likvidna, u CROBEXu, ima MM, a danas joj je spread skoro 5%, tako da ovo nije ni strašno za Zagrebačku burzu.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

@xdado
ma ne smeta mene to, samo komentiram apsurdnost.
jeste li razmišljali zašto bi netko prodao jednu dionicu po bidu? trebalo mu je baš tih 45 kn? (koje usput nije ni dobio jer nešto ode i na proviziju, ako ne i sve to).

naravno da mogu kupiti jednu dionicu, ali neću.
eventualno, ako ih se skupi više, vrlo rado bi ih kupila. ali sumnjam da se može kupiti iole značajnija količina ispod 70-80 kn. ovo su samo igrice, da ne kažem nešto gore.

Pa možda je prodavao 104 komada, pa mu je netko otkinuo 103, i ostala 1, pa je odlučio zatvoriti nalog i lupiti taj jedan komad po bidu, mislim ništa čudno, i meni se to dgoodilo par puta 😀 isto je mogao lupiti i 104 komada po bidu, u čemu je razlika???

ako malo pogledate promet, vidjet ćete da nije taj slučaj.

jednu dionicu po bidu ili asku najvjerojatnije vam je kupio ili prodao vaš broker..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close