SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa sta je krivo u tome da LRHC nije na burzi? Sad nije. Mogu raditi evaluacije. I radim ih. Ali nemam frisku trzisnu cijenu. A ovdje se za LRH uzima trenutno na burzi, dok to isto za LRHC nemamo.

krivo je to što nakon žutog uvijek slijedi zeleno svjetlo na semaforu. možeš ubaciti u brzinu već pri žutom, a možeš čekati i zeleno – svatko ima svoj stil.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Mislim da mi stavljas nesto sto nisam napisao. Gdje sam napisao da treba cekati da se cijena LRHC formira na burzi? Jedino sam konstatirao da se nacin na koji se usporeduju snh derivati – nije primjeren.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Mislim da mi stavljas nesto sto nisam napisao. Gdje sam napisao da treba cekati da se cijena LRHC formira na burzi? Jedino sam konstatirao da se nacin na koji se usporeduju snh derivati – nije primjeren.

lrh jest na burzi, lrhc trenutno nije . živa istina.

lrhc uskoro ide na burzu. živa iszina.

znamo koliko je jedna dionica lrh, to nam burza kaže. znamo koliko je jedna dionica lrhc, toliko je ostoja isplatio općine. živa istina.

u retcima ne piše ništa, izmedu redaka piše sve. za one koji vole čitati izmedu redaka. živa istina.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Prije citanja izmedu redaka mozda da procitas sto pise i u retcima. 🙂

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

@VedroNebo: Točno da nije, a na prethodnim stranicma objašnjeno je zašto nije i koje su razlike

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Prije citanja izmedu redaka mozda da procitas sto pise i u retcima. 🙂

ne razumijem vas vidokrug – imamo izvješća game, imamo izlistavanje koje će biti izglasano za koji dan. i znamo koliko gama neto vrijedi. i vi kazete – sve je to u redu, ali ja ću prvo čekati

1. da izglasaju to na skupštini

2. da to izade na mojedionice

3. da još netko nesto o tome napiše

onda ću vjerovati. ok, i to je škola mišljenja, može i tako, konzervativno.

da se razumijemo, ovo vrijedi i za alfu i za betu, ali po meni differentia specifica kod game je skorašnji izlist te miješane lrh-lrhc dionice. pcts je takoder tu. ali najizravnija i najeklatantnija veza kao nekad korf-rivp će biti uskoro gama-lrhc. svejedno, i opet će većina mašiti ceo fudbal jer da je to neinvestabilno.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Nigdje, ali nigdje nisam napisao da ista treba cekati.

I moja ulaganja su daleko od konzervativnog. Posjedujem sve snh derivate. 🙂
Samo se ne slazem oko usporedivanja derivata na osnovu razlicitih parametara.

GAMA, PCTS, LRHC jedna prica, SNHA, BETA, DELT druga prica. Iako bi DELT mogla lako ispast i treca prica.

Moje misljenje, ocekivanje, moglo bi se reci spekulacija, merge GAMA i PCTS. A zatim otkup LRHC od manjinskih. I ova prica uopce ne mora cekati razvoj prodaje LRH. Pogledati FI PCTS za 2015. Spekuliram, naravno.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

svaka priča ima svoju specifičnost, to stoji, ali nešto im je zajedničko – sve su to holdinzi koji stoje i padaju sa svojom financijskom imovinom – novcem, obveznicama i dionicama.

value je iznio vrlo plauzibilan scenarij za gama i pcts, logički i matematički uvjerljivo, ali zasada bez ikakvih naznaka u tom pravcu, barem za nas male. to bi bilo čitanje nečeg što ne piše, baem zasad.

čitanje izmedu redaka za mene je očekivanje da će uvrštenje lrhc imati kakav takav pozitivan odraz na gamu. to što gama raste sad dan-dva, to ništa ne znači, može u ponedjeljak netko iskipati se i zatući nas natrag. ali kako kod nas izostanak vijesti znači lošu vijest, sama činjenica da se nešto dogada oko gama, je dobra vijest.

glede bete i alfe – i bez prodaje lrh u dogledno vrijeme, mislim da će ipak i one barem nesto konvergirati. sad su na 100 posto diskonta, ako je i za grobex, previše je. dovoljan je jedan interesent sa nešto keša i živnut će stvar.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


sad su na 100 posto diskonta, ako je i za grobex, previše je. dovoljan je jedan interesent sa nešto keša i živnut će stvar.

Ako je nešto u pola cijene to je diskont 50%, a ne 100%.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Investimir je sigurno još u šoku od Lovrinovićeve matematike pa se malo krivo izrazio 🙂

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche



sad su na 100 posto diskonta, ako je i za grobex, previše je. dovoljan je jedan interesent sa nešto keša i živnut će stvar.

Ako je nešto u pola cijene to je diskont 50%, a ne 100%.
[/quote]

ako nešto naraste sa 50 na 100, onda je naraslo 100 posto, zar ne. ako padne sa 100 na 50, palo je za 50 posto, zar ne. kako mi ovdje govorimo o rastu, onda s te strane i gledam, ne sa strane pada.

svejedno, rasta tolikog neće biti, ako bude, trajat će to ohoho, ali diskont je 100 posto ili 50 posto kak se uzme. čekamo konvergenciju, tko dočeka, imat će što pričarti.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

problem su vijesti – kad nema vijesti, to je loša vijest. i zato alfa i beta tavore, a gama isto barem dok napokon tu lrhc ne izlistaju.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close