SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nisam trenutno u RH, do kad su prijave, budem li imao prilike docu…

Kupaca koji bi nešto htjeli skupiti izgleda na alfabetima više nema, pa sve klizi po bidu. Očekujem da posebno loše stanje po tom pitanju bude na DELT, vjerojatno i uz njihovu malu pomoć, pa da oni koji još razmišljaju što sa dionicama nemaju težak izbor da li dokupiti ili prodati po 22 kune dok je na burzi 15.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

beta je sad već na iznad 100 posto popusta naspram lrh imovine, gama takoder. kako ste lijepo objasnili – dugotrajna financijska – imovina raspoloživa za prodaju – kešovina.

ako ima ljudi voljnih kupiti lrh po 4000 kn, apsurdno je da nema ih koji su to isto voljni kupiti po 2000, preko bete ili alfe. ai to je grobex, more suludih valuacija.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Očekujem da posebno loše stanje po tom pitanju bude na DELT, vjerojatno i uz njihovu malu pomoć, pa da oni koji još razmišljaju što sa dionicama nemaju težak izbor da li dokupiti ili prodati po 22 kune dok je na burzi 15.

Dajte bar jedan valjan razlog zašto bi sad odjednom ovo išlo po 15, kad je još prije koji tjedan čišćeno po 23.

Nešto se značajno promijenilo ?

Osim što se vi prodali……:)

value je prodao odavno, izjavio je to višeput, tako da nije to.

on govori o padajućem tržištu i silaznom trendu nekih dionica i mislim da je u pravu.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

@kvart99: karikiram, ali 15 ili 19, koja je razlika?

Ako vas muči da li sam prodao ili ne, i te dječje fore s optuživanjem za drukanje, slobodno prolistajte unatrag deset stranica pa usporedite svoj doprinos s mojim. A što se tiče toga kako će dioničari DELT proći volio bi da na kraju budem u krivu, kao i na još dosta dionica gdje je očito da ljudi ulažu a ne razumiju osnove osnova.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

ne moraju nužno proći loše, mada vlasnici nisu ni blizu fer kao što je recimo hanžeković bio. kako imovina bude polako pretakana ka gotovom novcu, to će stvar biti jasnija i najkratkovidnijima. primjerice, ako dode do prodaje lrh po xy kn, nemoguće je da se to neće odraziti na alfabet tj. konvergiranje mora nasupti.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Sigurno bude, ali to opet nije do Bajakića i ostatka. Kako god, ovdje samo treba biti strpljiv jer realna vrijednost je daleko iznad trenutnih cijena

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Ovom s 2000 kom na prodaji se stvarno zuri prodat?!

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Alfabeti se i dalje lagano korigiraju na pozicije kad je SNHO (zbrojno) zadnji put bio cca 160kn…..

Ipak, teško je vjerovati da moze puno nize od toga…..

Čini mi se da ovdje igru vode vrlo vrlo moćni igrači.
Nelogično je da stalno ovako pada cijena, ali to je rizik sađenja tikava sa…
Opasno i sklisko za male poput mene.

Igra zivaca.
Kako su spretni igraci na drugoj strani , od malih je malo onih sa velikim ulozima.
To znaci da se ni nama ne zuri kad vec njima ne.
Ja mogu do sudnjeg dana a ak izgorim priznacu poraz muski .
Intitucije , mozda i one poprate ozbiljnije dosad nevideno brisanje tragova na hr trzistu.

New Report

Close