SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

icf.hr pod obavjesti


icf.hr pod obavjesti

Imaju osječaj da će sve proći kako su zamislili 🙂

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Zahvaljujem se! Ako još netko ide na skupštinu slobodno se javi 😀

Vaš link …

Najvaznija stvar je promjena imena. 🙂

Protuprijedlogom u NO usli Ksenija i Berislav.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Skupština je trajala oko pola sata, iako je bilo nešto više točaka nego uobičajeno! Gotovo sve odluke su doensene jednoglsno, jedino je kod protuprijedloga bilo nešto malo suzdržanih. Prisustvovalo je oko 10-15 dioničara koji su imali oko 75% temeljnog kapitala. Bilo je nekoliko pitanja na koje je gospodin Bajakić rado odgovorio. Izrazito pozitivno raspoloženje što se tiče budućnosti kompanije! Pripremaju se planovi za buduće projekte…Iako nisam mogao ostati na neformalnom dijelu poslije, mogli su se saznati odgovori na neka pitanja i teorije koje kruže na forumu na samom formalnom dijelu.

P.S. Nije bilo zakuske 😛 haha


Protuprijedlogom u NO usli Ksenija i Berislav.

Već su bili; protuprijedlog je stavljen jer im je tehnički isticao mandat zbog pravnog sljedništva iz SN Holdinga.

Nagađanja o novom broju dionica i broju dionica LRH-a su neutemeljene špekulacije. Spajanje se provodi zbog brojnih računa u SKDD-u s nepotpunim podacima koji uzrokuju desetke tis. kuna troškova društvu godišnje. 104 je originalni stradalnički paket pa su htjeli zadržati te dioničare.

Planovi su prodaja dionica LRH-a po zadovoljavajućoj cijeni, te diverzifikaciji portfelja s obzirom da je sav u hrv. turizmu.

Zasto onda rade samo spajanje delte?

Ibro10, 21.06.2016. u 12:36
DeepBlue

Zasto onda rade samo spajanje delte?

Kolega sve piše gore! Samo treba pročitati 🙂

Spajanje se provodi zbog brojnih računa u SKDD-u s nepotpunim podacima koji uzrokuju desetke tis. kuna troškova društvu godišnje. 104 je originalni stradalnički paket pa su htjeli zadržati te dioničare.

Ovi ispod 104 trebali bi dokupiti deltu i zaokružiti na 104

Ibro10, 21.06.2016. u 14:52
borsa

Ibro10, 21.06.2016. u 14:52
Ovi ispod 104 trebali bi dokupiti deltu i zaokružiti na 104

I ne samo oni!! Nego svi kojima fali dionica do 104, 208, 312, 416, 520…itd.

Ili mogu prodati ono što imaju na burzi ili po 22kn gosp. Bajakiću! 😀

I ostala tri drustva iz alfabeta imaju podjednaku strukturu manjinskih dionicara. Ali njima valjda nije bitno tih nekoliko tisuca kuna godisnje. 🙂

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


accountant, 21.06.2016. u 15:54
borsa

accountant, 21.06.2016. u 15:54
Ovi ispod 104 trebali bi dokupiti deltu i zaokružiti na 104

I ne samo oni!! Nego svi kojima fali dionica do 104, 208, 312, 416, 520…itd.

Ili mogu prodati ono što imaju na burzi ili po 22kn gosp. Bajakiću! 😀

[/quote]
nema mi ovo logike! pa to je k’o da me na Adrs zezaju da moram kupiti šta-ja-znam 100, 200 ili 300 kom odjednom
a ja želim samo 5
možete to pojasniti? mislom komada mogu zadati koliko ja hoću preko brokera, ne?

New Report

Close