SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svi mali ispod 104 ako prate razvoj situacije bi morali dokupiti razliku do 104 kako bi prošli kao i branitelji tj kako kaže kolega (probaće biti korektni prema njima da ne navlače ljutnju)


22 * 104 = 2.288 za jednu novu DELT, zašto bi za to dali 1 LRH? To mi se čini skroz nevjerojatno

Zasto nevjerojatno? Pa dali bi sami sebi tako da nema uopce veze koliko je vrednovana dionica Delte. Isla bi svakom dionicaru srazmjerno.

Ovaj scenarij je bas zgodan, ali zasto bi onda mijenjali ime?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Ovaj scenarij je bas zgodan, ali zasto bi onda mijenjali ime?

Da i meni iako sam predložio taj scenarij je sumnjivo zašto bi onda mijenjali ime, djelatnost, statut… Prije da će stvarno prodati sa alfom i betom dionice, pa će onda sa tim novcima nešto drugo ulagati. A ovo mu možda služi da si malo podeblja po cijeni koja je smiješna u usporedbi sa imovinom.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Nema li Delta 23.940 dionica LRH. 1600 dionica je kupio SN pectinatus ako se ne varam ili?

Nemoj misliti na m2!


Nema li Delta 23.940 dionica LRH. 1600 dionica je kupio SN pectinatus ako se ne varam ili?

Imaš pravo ne varaš se

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Točno, još u planu podjele SNHO-a stajalo je da će se ta transakcija realizirati nakon razdvajanja.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Nema li Delta 23.940 dionica LRH. 1600 dionica je kupio SN pectinatus ako se ne varam ili?

Da, pa ima otprilike ovih ispod 104 za pokrivanje te razlike do 1:1.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Nemam Deltu, ali ne vidim drugi razlog spajanja dionica osim zamjene/dodjele dionice LRH 1na1 pa razmisljam sto uciniti…ima li netko neku suvislu teoriju, a da nije neka zavjera?

A objasni onda zasto promjena imena tvrtke? A da nije neka zavjera…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Promjenio bi ime nakon svega da je zavjera…nakon eventualne podjele dionica LRH nekakva imovina (OPT i jos nekoliko dionica manje vrijednosti) će ostati, pretpostavljam da ce taj dio preuzeti. Koliko god malen u odnosu na LRH bio nece ga samo “izbrisati”

@KressoM

Mislim da je ono što je xdado prije koji dan rekao sažetak. Prodati će dionice i dobiti cash, a kroz ovaj dio ako si malo poveća udio super, svakako će to biti po smiješnoj cijeni. Ili je sve ovo s promjenom imena samo velika predstava da svi to pomislimo a u biti bude suprotno pa se proda udio u kompaniji? Bajakić majstor iluzije 🙂

Imati će tvrtku s 10-15 milijuna eura, bez obveza i s obzirom da ostaje Statut sa potrebnih 50% za donošenje odluka na GS ne može ga aspolutno nitko natjerati da isplati dioničare. A sasvim realno je za očekivati i da ima kontrolu/vlasništvo nad 75% pa fino sve to delsitira i imamo novi PRFC.

Možda će netko sada reći da sam u teoriji zavjere i da precrno gledam, ali meni se ovo čini sasvim realan scenarij. On to gleda kao svoje a ne kao naše, to smo valjda već naučili na ZSE.

Ako dođe do prodaje LRH doći će i do određene konvergencije cijene svih alfabeta prema cash vrijednosti dionica LRH vlasništvu, ali to je sve što će dioničari imati.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Meni tu nekako neobicno bas to poklapanje. Buduca 1 dionica delte = 1 dionica lrh, uz to i vrijednost priblizna 2250 kn.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close